Важливо :: 13 серпня 2020 11:12 , Олена Круглова
flesmob-1

"Ми разом! Ми єдині!". Підтримай флешмоб до Дня Незалежності України

Донецька облдержадміністрація запускає флешмоб у Facebook

ДонОДА у своєму повідомленні закликає мешканців Краматорська долучитись до флешмоба:

"Незалежність не з'являється сама по собі. Її виборюють повстанці, добровольці, дисиденти. І навіть коли незалежність уже здобута, її все одно доводиться захищати щодня.

Шість років тому для всієї країни слово «незалежність» набуло нового сенсу: справжнього, окропленого кров’ю патріотів, яким вдалося відстояти більшість нашої території від зазіхань Російської Федерації.

Більшість, але не всю. Мільйони українців і зараз залишаються заручниками російських окупантів, для них українська незалежність – це мир, це свобода, це мрія. Ми знаємо і віримо, що окуповані території обов'язково повернуться під український суверенітет. А вже зараз ми можемо подарувати свято, тим, хто живе з Україною в серці.

Напишіть на Фейсбуці свої привітання з Днем Незалежності України до мешканців окупованої Донеччини із гештеґом #УкраїнськийДонецьк, а ми подбаємо про те, щоб доправити ці привітання до адресатів.

Новоазовськ, Сніжне, Харцизьк, Макіївка, Горлівка, Єнакієве, десятки інших міст, селищ і сіл завжди були, є і будуть Україною!"

Інші статті на цю тему

enrike-menendes-na-zustrichi-donoda-ta-oon (1)

На партнерській зустрічі адміністрації області та ООН щодо відновлення постраждалих регіонів був присутній проросійський громадський діяч

filashkin

Розпорядження про призначення ще має підписати президент

vadim-filashkin

Відповідний Указ оприлюднений на офіційному сайті Голови держави

коментарі