Цікаво :: Review :: 15 лютого 2023 18:30 , Краматорск Пост
microwave

Мікрохвильовка: зручний помічник

містить рекламні лінки
З цим пристроєм розігріти обід, сніданок або вечерю можна без труднощів.

Всього за пару хвилин їжа буде гарячою, ніби тільки "з вогню". Вона також допоможе приготувати страву для себе, сім'ї або великій компанії друзів, значно заощадивши час. На дачі, вдома або в офісі – така техніка стане в нагоді в будь-якому місці і в будь-який сезон. Обрати модель мікрохвильовки ви можете на сайті Citrus, там завжди великий вибір та акції.

Мікрохвильові печі: кулінарні експерименти

Пробуйте нове, створюючи власні рецепти кожен день! Автоматичні налаштування спростять цей процес. Вам необхідно обрати бажане блюдо, зазначити його вагу – і готово. Піч самостійно визначає потужність і тривалість приготування. В цей час ви можете займатися дитиною, приділити час робочим завданням або підготувати квартиру до приходу гостей. Мікрохвильовка впорається навіть з приготуванням простої випічки.

Обирайте різні режими та радуйте близьких смачними стравами. З функціями запікання, обсмажування, підтримки заданої температури і навіть приготування йогурту робити це просто. Різні рівні потужності дозволяють розморозити або закип'ятити різні інгредієнти. По завершенні приготування ви почуєте звуковий сигнал.

Сучасні пристрої дозволяють легко харчуватися правильно, адже ви можете готувати здорову їжу вдома без особливих проблем. А після – брати її з собою на роботу, тренування або пакувати дитині до школи.

Домашній гриль

Готові магазинні товари програють зробленим самостійно вдома. Завдяки комбінації мікрохвиль і функції гриля виходять підрум'янені страви з хрусткою ароматною скоринкою. Апетитне соковите м'ясо можна легко приготувати за короткий час – набагато швидше, ніж в духовці.

Рівномірність у всьому

Мікрохвильовка правильно і швидко розморозить і розігріє будь-які продукти, будь-то м'ясо, риба або овочі. Рівномірність забезпечується за рахунок системи регулювання потужності мікрохвиль. В результаті блюдо або продукт на виході буде повністю (а не частково), теплим, добре прогрітим. У будь-яку пору року можна насолоджуватися улюбленими продуктами.

Очищення – це просто

Для підтримки чистоти гладкої та рівної поверхні робочої камери знадобиться мінімум зусиль. Регулярно протирайте вологою серветкою конструкцію зовні та в камері – апарат завжди буде чистим.

Для очищення внутрішньої камери необхідно наповнити миску чистою водою і активувати потрібний режим. Система парового очищення автоматично все продезинфікує. Поки кипляча вода буде випаровуватися, пар видалить частинки їжі зі стінок приладу. Потім залишиться тільки протерти їх серветкою, легко прибравши з камери.

Підсвічування-помічник

Для контролю за розігрівом або приготуванням їжі виробники оснастили прилади яскравою LED-підсвіткою. Ви можете спостерігати за ступенем готовності їжі, не відволікаючись від інших справ і не відкриваючи прилад завчасно. Так не витрачається зайвий час та електроенергія.

Надійний захист

Виробники вже підстрахували вас від раптових дитячих пустощів: для цього мікрохвильові печі оснастили блокерами від випадкових включень. Такий захисний вимикач гарантує безпечне використання пристрою. Коли відкривається піч, робота автоматично переривається.

Деталі вирішують

Функціонал НВЧ досить широкий: від звичних режимів до кухонного таймера, годинника і відкладеного старту. Ви встигнете відлучитися в поліклініку або роботу, а по приходу насолоджуватися свіжоприготованою їжею.

Дизайнерське рішення

Витриманий стиль і продуманий дизайн прикрасить кухню або їдальню. Обирайте будь-який вподобаний колір: сучасні бренди створили стильну красиву техніку, яка підходить для дому та офісу.