Важливо :: Життя громади :: 17 листопада 2020 16:03 , Олексій Ладика
maksim-stepanov

Міністр Степанов заявив про виділення грошей на ковід-госпіталь у Краматорську

У Донецькій ОДА про це нічого не знають

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що уряд виділив 118,5 млн грн на тимчасові ковід-госпіталі у Києві, Одесі та Краматорську. За його словами, таке рішення уряд ухвалив на позачерговому засіданні.

"Кількість нових хворих на COVID-19 стрімко зростає. Тому, окрім постійного збільшення ліжко-місць у медичних закладах, триває робота і над розгортанням тимчасових госпіталів. Зокрема, напередодні було виділено 118,5 млн грн для облаштування таких госпіталів в Києві, Одесі та Краматорську", — сказав на брифінгу 17 листопада міністр.

За словами Степанова, де будуть розміщуватися ковід-госпіталі, визначає місцева влада. Для цьго планують задіяти місцеві інфраструктурні об’єкти. Зокрема, розглядається питання перепрофілювання спортивних та культурних комплексів, санаторіїв, готельних комплексів або торгово-розважальних центрів.

Карантин

За виконанням постанови слідкуватимуть Національна поліція та Держпродспоживслужба

Заступник начальника управління департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко зі свого боку сказав, що нічого не чув про цю інформацію.

За його словами, минулого тижня Міністерство охорони здоров'я доручило опрацювати питання щодо розгортання мобільного госпіталю у Краматорську.

"Було опрацьовано декілька інфраструктурних об'єктів. Після надання розрахунків та всіх зауважень щодо цього питання, наскільки мені відомо, МОЗ прийняло рішення щодо розгортання мобільного госпіталю лише у Києві", – сказав Педенко.

Раніше голова МОЗ Максим Степанов заявляв, що міністерство планує розгорнути у Краматорську тимчасовий мобільний шпиталь для хворих коронавірусною хворобою COVID-19.  За його словами, цей шпиталь буде мати 500-1000 ліжок. У Міністерстві вже порахували, скільки грошей потрібно на закупівлю обладнання для ковід-шпиталю, безпосередньо самих ліжок, а також на заробітні плати медичним працівникам, які там будуть працювати. Ці гроші будуть виділені з державного бюджету, з ковідного фонду.

Інші статті на цю тему

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

коментарі