Важливо :: 01 жовтня 2020 11:25 , Олена Круглова
kovid-30-sent

Минулої доби у Краматорську виявлено11 нових випадків коронавірусу

81 випадок захворювання в області

За середу, 30 вересня, коронавірусну хворобу виявили у ще 81 мешканця Донеччини, зокрема у двох дітей, повідомив голова ОДА Павло Кириленко.

А саме: 22 у Маріуполі (2 дитини); по 11 у Краматорську та Мар’їнському районі; 6 у Миколаївці; по 5 у Бахмуті, Слов’янську і Торецьку; 3 у Слов’янському районі; по 2 у Покровську, Волноваському і Добропільському районах; по 1 у Костянтинівці, Селидовому, Новогродівці; Олександрівській, Лиманській і Соледарській ОТГ та в Костянтинівському районі.

"Сьогодні в Україні вперше було зафіксовано більше чотирьох тисяч нових хворих на COVID-19 за добу. Як і всюди по країні, в Донецькій області пандемія прискорюється. Якщо така динаміка збережеться, рано чи пізно уряд змушений буде посилити карантин, що негативно відіб’ється на економіці регіону.

Тому закликаю всіх до відповідальної поведінки. Ваше здоров’я і здоров’я ваших близьких безпосередньо залежить від того, як ретельно ви дотримуєтеся карантинних обмежень і протиепідемічних вказівок МОЗ. Не наражайте себе на небезпеку!" - зазначив Павло Кириленко.

Докладніше про поширення COVID-19 у Донецькій області – на інфографіці.

Інші статті на цю тему

коментарі