Важливо :: Життя громади :: 26 листопада 2021 09:19 , Краматорск Пост
koronavirus

Минулої доби на коронавірус захворіло 98 краматорців

8 хворих з їх числа потрапили до лікарні

За 25 листопада у Краматорську на коронавірус захворіло 98 містян. З них 8 людей госпіталізовано, повідомила прес-служба КРаматорської міської ради.

Також за минулу добу від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, померло 8 хворих. Одужало 64 людини.

Загальна кількість зареєстрованих випадків захворювання на коронавірус у Краматорську за весь час пандемії становить 18146. Одужало 16877. Померло 614 людей.

Наразі у міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 216 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 196, решта чекають результатів аналізу. На кисневій підтримці знаходяться 180 пацієнтів, на апаратах штучної вентиляції легень – 8.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

smert-koronavirus

Це перший летальний випадок за останні кілька місяців

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

коментарі