Важливо :: Життя громади :: 24 квітня 2023 14:05 , Краматорск Пост
Citymaintenancecover

Міняли стовпи освітлення, труби водогону й не тільки це: що робилось у комунальній сфері Краматорська на минулому тижні

Комунальники міста продовжують працювати в умовах воєнного стану

Комунальні підприємства Краматорська продовжують працювати в умовах воєнного стану вже 425 днів поспіль, підтримуючи життєдіяльність міста та ліквідовуючи наслідки російських ударів по цивільній та критичній інфраструктурі.

Що було зроблено за минулий тиждень у ЖКГ Краматорська: 

КП «Міськсвітло» підтримує у робочому стані систему вуличного освітлення. Також упродовж тижня за зверненнями мешканців було виконано заміну стовпів, які перебували в аварійному стані.

КП «ДРУАС» з настанням тепла відновили аварійний ремонт доріг у Краматорську. Виконуються масштабні ремонтні роботи на відрізку вул. Олекси Тихого між вулицями Паркова та Південна. Після завершення робіт по вул. О. Тихого планують відновити асфальт на ще одному місці влучання російської ракети — на вулиці Василя Стуса, в районі перехрестя з вул. Дружби.

test Ремонт по вул. О. Тиого (Фото – Краматорська міська рада)

КВП «Краматорський Водоканал» виконує роботи із заміни водогінної лінії діаметром 125 мм по вул. Бурштиновій. Мешканців просять бути уважними та не підходити до країв котловану, не перетинати огороджувальні конструкції.

test Заміна водогінної лінії (Фото - КВП «Краматорський Водоканал»)

Підприємства, які надають комунальні послуги, повідомляють, що рівень сплати за них вкрай низький. Це ставить під загрозу їхнє подальше функціонування. А тому комунальники нагадують мешканцям міста по можливості сплачувати за комунальні послуги.

З приводу будь-яких аварійних ситуацій у сфері ЖКГ мешканці  можуть звернутись до Контакт-центру за номером (099) 099-15-05 (працює 24/7).

За інформацією Краматорської міської ради.

Інші статті на цю тему

komunlka

Директор департаменту запевняє, що боржників відключати від послуг не будуть

liman (2)

Місто майже рік живе без централізованого водопостачання

remont

І як вони пов'язані між собою і з міською владою