Важливо :: Життя громади :: 09 лютого 2021 10:13 , Олексій Ладика
ledovaya-arena-kramatorsk (2)

Міська влада: льодова арена у Краматорську запрацює у березні

Цього разу, кажуть, точно відкриють

Льодова арена "КовZaнка" у Краматорську почне працювати на початку березня. 

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко на сьогоднішній апаратній нараді сказав, що вже 10 лютого на арені починають наморожування льоду і до 1 березня ці роботи будуть завершені.

"Плановий запуск - 8-10 березня, так? Бо вчора ви зверталися з проханням, давайте запустимо до Дня жінок (Міжнародного жіночого дня)", - сказав Гончаренко, звертаючись до керівниці КП "Міст" Інесси Панченко.

Вона у відповідь підтвердила, що арена почне працювати 8 березня. 

Гончаренко запропонував точно визначитись із датою - 8, 9 чи 10 березня - щоб на відкриття "КовZанки" запросити голову Донецької ОДА Павла Кириленка.

Напередодні міський голова та його заступник Андрій Безсонний відвідали арену з робочим візитом. За словами Гончаренка, у його заступника виникло багато зауважень та нарікань щодо фарби у приміщеннях, щодо облаштування роздягалень, але вирішили все ж запустити арену і вже по ходу робіт виправляти недоліки.

"Прийняли рішення, щоб не витрачати ще два-три місяці на видалення цих недоліків, бо мешканці нас вже не зрозуміють, якщо ми на початку березня не запустимо цю арену. Над цими недоліками будемо вже працювати далі - два-три місяці буде достатньо", - сказав міський голова. 

На своїй сторінці у Facebook міський голова написав, що наразі йде  підготовка до хокейних матчів і ХК "Краматорськ" незабаром почне грати на домашній арені. Також у березні планується розпочати роботу секцій з хокею та фігурного катання - тренери для цього вже є.

Нагадаємо, що льодова арена тривалий час була однією з недобудов у Краматорську. Її будівнцтво розпочалося у 2016 році і завершилось наприкінці вересня 2020 року, замовником будівництва є департамент ДонОДА.

Запуск арени, який анонсували на 1 лютого поточного року, доведеться відкласти через затримку реєстрації технічного паспорту споруди. Підготувати документацію та передати арену на баланс КП "Міст" планується протягом лютого.

Інші статті на цю тему

avariynye-derevya-kramatorsk

А літнім людям дошкуляють представники фонду народного депутата

ledovaya-arena-kramatorsk (2)

Цього тижня кататися можна в усі дні

hokkeisty-deti-kramatorsk-2

Завдяки мешканцям Краматорська, які долучилися до благодійної акції "Даруймо щастя дітям", 35 знедолених дітей відвідали льодове шоу "Новорічні дива"

коментарі