Важливо :: Життя громади :: 20 вересня 2021 08:03 , Краматорск Пост
bus

Міська влада намагається врегулювати напружену ситуацію між школярами та перевізниками

Представників підприємств перевізників запросили до виконкому, щоби обговорити проблемні питання безоплатного перевезеня учнів та студентів

Щоб обговорити  проблеми, які виникають у батьків та учнів під час користування учнівським квитком, з керівниками підприємств-автоперевізників зустрілися Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко, зі своїми заступниками Оленою Катальніковою, Андрієм Безсонним та секретар міської ради Ігор Сташкевич. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

безкоштовний проїзд

або Кому піар, кому збитки, кому образи та приниженя або підсумки першого тижня "безкоштовного проїзду" учнів

Після того, як у місті було впроваджено безоплатний проїзд усіми видами міського транспорта для школярів та 50-відсоткова знижка для студентів, одразу ж стали з'являтися чисельні повідомлення про те, що водії маршруток не пускають в транспорт школярів, або зовсім не зупиняються. 

Учасники зустрічі відзначили, що наразі скарг від батьків школярів надходить менше, ніж у дні старту пільгового проїзду для учнів. 

Міський голова Олександр Гончаренко дав доручення керівникам КП «КТТУ», «ЮМВОСА» та «АТП-11410» відпрацювати усі проблемні питання з водійським складом та зробити так, щоб скарг від батьків більше не надходило.

Зі свого боку автоперевізники наполягають на тому, що напруження виникає частково через поведінку самих школярів. 

Зокрема, говорилось про те, що школярі іноді чекають на автобус у місцях, де заборонена зупинка, наприклад, на перехресті, або дивлячись у мобільні телефони пропускають необхідний транспорт. Перевізники звертаються з проханням до батьків та керівництва шкіл, провести з учнями роз’яснювальні бесіди щодо поведінки на зупинках громадського транспорту. 

***

Подписывайтесь на наш Telegram-канал, чтобы важные новости сами вас находили, и вы не пропустили ничего интересного

Вы также можете следить за обновлениями сайта на  нашей странице в Facebook. Подписывайтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

vikonkom

Російські пропагандисти вже розганяють фейки з цього приводу

oleksandr-goncharenko

“Цікавий” спосіб публічного пояснення доцільності витрат на озеленення

deputati-vid-es 2

Так депутати відреагували на нещодавній “трояндовий” скандал за участю Олександра Гончаренка