Важливо :: Гроші :: 24 лютого 2021 10:30 , Олексій Ладика
kramatorskteploenergo-kramatorskaya-tec

Міська влада погрожує "Краматорськтеплоенерго" судом через борг у 19 млн грн

Співвласник підприємства захворів перед зустріччю з керівництвом міста щодо боргу

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко доручив юридичному відділу підготувати позов до "Краматорськтеплоенерго". Причина - підприємство заборгувало місту 19 млн грн за оренду тепломереж за минулий рік.

Через це питання Гончаренко та в. о. гендиректора "Краматорськтеплоенерго" Олександр Стоцький посперечалися на підвищених тонах на апаратній нараді 23 лютого.

Краматорсктеплоэнерго

Підприємство викидує забруднювальні речовини понад нормою

На першу декаду березня планувалася зустріч керівництва міста із співвласником підприємства-боржника. Але Стоцький сказав на нараді, що співвласник захворів. Чи вплине це на час зустрічі - невідомо, усе залежатиме від того, як проходитиме хвороба.

"Це він так раптово захворів, щоб не платити 19 мільйонів, чи що?", - спитав Олександр Гончаренко.

Керівник "Краматорськтеплоенерго" на це відповів, що підприємство зараз збирає гроші і у п'ятницю планує сплатити 550 тисяч боргу. Це обурило міського голову. 

"Місто рік не отримувало платежів! Рік не отримувало! А ви кажете: 500 тисяч. У вас надходження на добу від 3 до 5 мільйонів. На добу! А ви кажете, що будете платити 500 тисяч?", - сказав Гончаренко.

Стоцький намагався виправдатися тим, що населення сплачує за теплоенергію на рівні 60%, а ще "Краматорськтеплоенерго" зазнає збитків через запроваджений ринок електроенергії. Міського голову це не переконало.

"Якщо за вугілля ви місяць не будете сплачувати, постачання не буде. Якщо зарплатню працівникам місяць-два не будете платити, ніхто працювати не буде. Чому місто Краматорськ не отримало за минулий рік 19 мільйонів за оренду тепломереж?", - спитав Гончаренко.

Міський голова сказав начальниці юридичного відділу Ользі Ворощук підготувати позов до "Краматорськтеплоенерго". Його подадуть до суду, якщо запланована зустріч із співвласником підприємства не відбудеться.

"Ми робимо перший крок на той випадок, якщо зустріч через два тижні не відбудеться. Ми не маємо намір зараз з "Краматорськтеплоенерго" воювати, але ми змушені робити ці кроки, бо немає порозуміння", - сказав міський голова.

"Краматорськтеплоенерго" - найбільший постачальник теплоенергії у Краматорську. 40% підприємства належить комунальному підприємству "Міст", 60% - кіпрській компанії "ХАМАЧІ ЛІМІТЕД". За даними порталу You-Control, кінцевим бенефіціарним власником "Краматорськтеплоенерго" є Данилів Маріанна (громадянство - Словацька республіка).

Інші статті на цю тему

image (8)

А також про те, чи планує міська влада обмежувати подачу води через великі борги містян

dtp-perepelycia

Суд виніс вирок, з яким не згодні родичі загиблої

nelya-shtepa

Розповідаємо про хід розгляду справи, що триває вже 9 років

коментарі