Важливо :: Життя громади :: 24 лютого 2021 11:15 , Олена Круглова
genplan-kramatorska

Влада Краматорська планує розробку історико-архітектурного плану Краматорська за 1,25 млн. гривень

Очікується, що вже до кінця літа поточного року науково-проектний документ буде виготовлено, а взагалі на оновлення Генплану міста витратять близько 13 мільонів гривень

Краматорська міська рада оголосила тендер з виготовлення науково-проектної документації «Історико-архітектурний опорний план м. Краматорська Донецької області з визначенням меж і режимів використання історичного ареалу та зон охорони пам’яток". Очікувана вартість проекту становить 1 251 970 грн.

2021 року розпочинаються роботи з оновлення генерального плану міста, і цьогоріч на їх проведення з міського бюджету планують витратити 13 251 970 грн з урахуванням вартості робіт з виготовлення історико-архітектурного опорного плану.

Готуватись до оновлення Генплану в Краматорську почали ще в 2019 році. Нагадаємо також, що в місті вже кілька років триває епопея з розсекречення Генплану: за позовом громадського активіста Андрія Романенка суд позбавив документ статуса "для службового користування". Документ вже застарів, вже закладено в бюджет мільони на оновлення плану, але виконати рішення суду по "розсекреченню" документа так і не вдалося, нібито через те, що його розробники знаходятся зараз на непідконтрольній теририторії. 

Як пояснили журналісту "Kramatorsk Post" в Управлінні містобудування та архітектури, історико-архітектурний опорний план міста - це один з розділів генерального плану, який передує розробці генплану. Його розробка є законодавчо обгрунтованою і необхідною для забезпечення збереження місцевих культурних пам'яток, оскількі Краматорськ занесено до Списку історичних населених місць України.

Після проведення науково-історичних досліджень в історико-архітектурному опорному плані буде зазанчена інформація про об’єкти культурної спадщини та визначені режими регулювання забудови на цих об'єктах.

Кінцевим терміном подання тендерних пропозицій зазначено 1 березня, а 2 березня розпочнеться аукціон. Запланована тривалість робіт 15 березня 2021  —  31 серпня 2021.

----------

реклама

Купить спортивное питание лучших производителей, можно воспользовавшись сайтом https://add-power.com.ua/. Большой выбор товара, регулярные акции, быстрая доставка.

Інші статті на цю тему

kramatorsk-sessiia-lenin

В Краматорську пройшла сесія міської ради, на якій депутати прийняли кілька термінових важливих рішень

sesiya-deputativ-miskradi-kramatorska

Попри те, що "ОПЗЖ" і "Партія Шарія" заборонені, їхні представники продовжують працювати

deputaty-kramatorskogo-gorsoveta

Але депутати від цієї партії не позбавлені свого статусу

коментарі