20 квітня 2021 14:29 , Олена Круглова
farbuvannya-derev

Міський голова пояснив, навіщо у Краматорську білять дерева

Виявилось, що в такий спосіб УК "Ладіс" проявляє свою соціальну відповідальність

Останнім часом в соцмережах краматорцями жваво обговорюється традиційна весняна побілка стовбурів дерев. Деякі містяни переконані в недоречності або малоефективності такої обробки дерев, орієнтуючись на власні спостереження досвіду інших міст та держав, де такий метод догляду за рослинами не використовується.

Інші громадани вважають дії управляючої компанії, ресурсами якої здійснюються ці роботи, виправданими та необхідними для профілактики зараження дерев шкідниками.

На сьогоднішній апаратній нараді питання актуальності та доцільності цієї радянської традиції підняла депутат міської ради Ангеліна Шостак.

Побілений лихтар

Міський голова Олександр Гончаренко та керівник ТОВ "УК "Ладіс" Дмитро Литвинов запевнили, що ці роботи є виключно ініціативою останнього.

Побілений пеньок

"Ми ж розуміємо, що не може бути в тарифі обслуговування домівки чи будинку пофарбування дерев, - сказав Олександр Гончаренко. - Це соціальна відповідальність Дмитра Миколайовича (керівник УК "Ладіс"). Ми його підтримали. Ми не витрачали ані бюджетних коштів, ані коштів мешканців, щоб дерева побілити. Доцільність цього..., щоб жучків і комашек не було, це перше. І як виглядає..., особисто мені, подобається. Дмитру Миколайовичу теж подобається, бо інакше він би цього не робив."

"Там дуже незначні затрати. А більша кількість мешканців, ми статистику проводили, бажають цього", - додав Дмиро Литвинов.

Пофарбована покришка

Доречність обробки від шкідників пеньків спилених дерев, стовпів електропередач, опор освітлення тощо, на жаль, ніхто не пояснив. Ймовірно, це лежить у площі естетичних переконань ініціаторів.

Автор фото - Alexey Sila (Facebook)

Інші статті на цю тему

vyrubka-derevev (4)

Депутаты поручили обратиться в полицию, которая и так уже расследует это дело

kot-koshka

Мешканці 6, 10 і 12 будинків на вул. Дніпровській у мікрорайоні "Станкобуд" на околиці Краматорська поскаржилися, що у цих будинках цеглою заклали вентиляційні отвори у підвалах

topoli-kramatorsk

Загалом у Краматорську мають видалити понад 1100 аварійних дерев

коментарі