Важливо :: Життя громади :: 02 вересня 2019 15:42 , Олексій Ладика
den-znanii-9-skola

"Много эмоций! Все прошло на ура!": первый звонок в Краматорске в Instagram

Своими впечатлениями от начала учебного года делятся ученики и их родители

Человечество еще не придумало способ телепортироваться, поэтому журналисты Kramatorsk Post смогли побывать на праздновании Дня Знаний лишь в двух краматорских школах – в 24-й и 9-й

Зато у нас есть Instagram, который поможет увидеть, как краматорчане отмечают первый звонок – не только в школах, но и в вузах. 

Еще интересно, какие эмоции испытывают дети и их родители. Так, мама первоклассницы Краматорской украинской гимназии пишет: "Много эмоций! Все прошло на ура!". 

Еще одна краматорчанка делится: "Первый раз в первый класс можно считать удачным", и добавляет –  ребенок сказал, что завтра придет в школу еще.

А вот другие фото:

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Наше 1 сентября ))))#1сентября#дети#школа#1деньосени#осень#краматорск#утро#позитив#улыбки#дочки#

Публикация от Anna Arkysha (@annaarkysha1988)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

4 класс. Поздравляю @_prosto_dasha_2009 #краматорск #1сентября #школа9 #школа

Публикация от Артем Моисеенко (@artem_printer2ok)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Студенты. Ура! "они ещё не знают, что их ждёт. Глаза полные надежды..."

Публикация от Ваня (@jhc4t)

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Сьогодні Академія відчинила свої двері нашим першокурсникам. День знань вони вперше відзначили у стінах вишу, який буде їм рідною домівкою протягом п’яти років. В актовому залі ДДМА першокурсників зустрічали наші викладачі. Нових студентів познайомили з ректоратом і деканами нашого вишу, профспілковим комітетом, розповіли про навчання та чим живуть студенти. А творчі колективи Академії подарували номери художньої самодіяльності. Поліна Демідова і Дмитро Коломієць зачарували своїми голосами, а Ольга Білоконь і Дарина Присягіна – запальним танком. Студентський квиток, залікову книжку, символічний ключ від Академії та право відкрити двері до науки отримали першокурсники Денис Голяк і Катерина Кочерова, які набрали максимальний бал при вступі у ДДМА. У цей день ректор Віктор Ковальов відзначає свій день народження, тож щирі привітання та бурхливі оплески залу лунали також і на честь нашого ректора. У своїй промові ректор Академії Віктор Ковальов привітав студентів та їх батьків зі вступом до ДДМА. Він зауважив, що Академія виховала десятки тисяч спеціалістів, які працюють у нашому місті, в Україні й далеко за її межами. Ми пишається своїми випускниками. «Я не маю сумнівів, що ви, наші нові студенти, будете розвивати славні традиції нашого вишу й досягати нових успіхів. Бажаю вам, щоб роки навчання в Академії стали для вас яскравими, незабутніми й щасливими роками життя», – наголосив Віктор Ковальов. Також ректор побажав усім першокурсникам зібратись у цьому актовому залі через чотири чи п’ять з половиною років уже для отримання дипломів. #ДДМА #краматорск #краматорськ #деньзнань #першокурсник

Публикация от ДДМА (@ddma_official)

Інші статті на цю тему

zrujnovani-shkoli-kramatorsk
lineyka-9-shkola

Як війна вплинула на краматорські школи і дитячі садки

shkola-1-kramatorsk (11)

Це вже третя школа у нашому місті, повністю зруйнована росіянами

коментарі