Цікаво :: Review :: 16 жовтня 2023 17:11 , Краматорск Пост
motokurtka-cover

Мотокуртки – шкіряна класика чи стильне рішення з деніму?

містить рекламні лінки
Спеціальна екіпіровка для мотоциклістів включає багато елементів, купувати, до речі, всі з яких не обов’язково.

Але якщо для вас катання на мотоциклі то більше ніж просто пересування по місту (наприклад, улюблене хобі), або тим більше професійна діяльність, то вам доведеться поповнити свій гардероби всіма необхідними елементами. Хоча навіть якщо ви не професійний гонщик і не подорожуєте на далекі дистанції, а просто катаєтеся по місту, покупка цього елементу буде вдалою ідеєю.

motokurtka

По-перше, мотокуртки додають комфорту і підвищують рівень захищеності мотоцикліста. По-друге, ваш вигляд буде супер стильним і крутим, як і має бути якщо мова про мотоцикли. Консультанти МотоСтиль пропонують ознайомитися з колекціями відомих брендів, де представлені всі варіації на тему мотокуртки. А рішень багато бо відрізняються запропоновані екземпляри не тільки розмірами і ціною, а і матеріалами виготовлення та фасонами.

З чого виготовляють мотокуртки?

Класика жанру – це шкіряна мотокуртка, яка виглядає трішки брутально і додає образу особливого байкерського шику. Недоліків у такої моделі майже немає, але таки є. По-перше, мотокуртка з натуральної шкіри - це недешеве задоволення. По-друге, за нею складно доглядати. Точніше її просто не вийде випрати. І нарешті, вона не завжди комфортна. Точніше так, не завжди і не усюди. Бо навіть якщо ви у літню пору катаєтеся на мотоциклі але по трасі на великій швидкості, навряд чи висока температура на вулиці буде вам дошкуляти. Тим більше якщо на вашій мотокуртці є спеціальні вентиляційні канали. А от влітку по місту на невеликій швидкості кататися з комфортом в шкіряній куртці не вийде. Однозначно буде жаркувато.

Варіант №2 – денім. Але це не звичайний джинс, до якого ми всі звикли. Це особлива тканина з підсиленими (армованими) волокнами. Вона відрізняється зносостійкістю і навіть здатна витримати «зустріч» з дорожнім покриттям. Ця варіація мотокуртки комфортна і влітку і взимку, вона зручна і універсальна. Адже виробники пропонують фасони, які майже не відрізняються від стильних речей, які ми носимо на кожен день.

Отже купуючи куртку для мотоцикла з деніму, ви зможете використовувати її для походу в кіно чи кафе з друзями. А от навпаки (звичайною джинсовою курткою замінити мотокуртку) не вийде.

Варіант №3 - це куртка з текстилю або плащової тканини. Такі рішення здатні забезпечити комфортне катання але навряд чи сильно вплинуть на безпеку. Хіба що під курткою у вас буде моточерепаха.

motokurtka

В принципі ті пропозиції, які доступні покупцям здатні на всі 100% задовольнити попит. Бо мотокуртки представлені:

  • З різних матеріалів;
  • В різних фасонах;
  • В чоловічих та жіночих колекціях;
  • В різному ціновому сегменті.

А це значить, що підібрати потрібний варіант зможе кожен мотоцикліст. А якщо виникнуть питання з приводу підбору мотокуртки – консультанти MotoStyle завжди готові зі своїми професійними рекомендаціями прийти на допомогу.