Цікаво :: Review :: 13 квітня 2023 14:37 , Максим Ходушко
rentcover

«Можна з дітьми, тваринами, а ще можна курити»: за скільки та з якими умовами здають зараз квартири у Краматорську

Від 1500 до 8000 грн і вище – такі ціни на довгострокову оренду житла у місті

Ми подивилися пропозиції щодо оренди житла у Краматорську на сайті OLX. До уваги брали тільки квітневі оголошення, щоб побачити ціни, які є максимально актуальними. 

Одразу можна сказати, що попри все, ринок оренди житла у Краматорську живий, – тут можна знайти цілком різноманітні варіанти осель на різні смаки та гаманці.

Як виглядають пропозиції довгострокової оренди

Ось пропонується «євродвушка» на 10-му поверсі 14-поверхівки площею 40 кв. м за 8000 грн. Непоганий сучасний ремонт, стримані кольори. Але читаємо опис і бачимо нюанс: «Оплата за первый месяц и залоговая сумма 9000 + коммунальные. Если интересует аренда 1 месяц - 11000 грн». Тобто аж ніяк на 8000, але квартира непогана. Напевно, щось подібне може бути й з іншими варіантами.

test

Дивимося далі й бачимо, що за 2000 грн можна винайняти квартиру на першому поверсі двоповерхівки по вул. Об’їзній. Квартира із радянським ремонтом, принаймні ремонтом із 90-х, але досить велика. Головна ж умова – здається вона тільки родині, проте заїжджати можна з котом або невеликим собакою.

test

Двокімнатну квартиру у мікрорайоні Лазурний по вул. Бикова можна орендувати за 3500 грн + комунальні платежі. Поверх 8/9. Меблі та техніка є. Ремонт на любителя. Але пропозиція непогана. 

test

Цікаво, що так само двокімнатну квартиру на шостому поверсі дев’ятиповерхівки, але у Старому місті пропонують за 5500 грн на місяць + комунальні платежі. Близькість вокзалу говорить на користь цього варіанту. 

test

За півтори тисячі грн можна орендувати дві кімнати у трикімнатній квартирі. З оголошення не зрозуміло, у якому районі ця квартира, але припускаємо, що у Старому місті. 

test

Однокімнатну квартиру на шостому поверсі у будинку біля «Епіцентру» пропонують орендувати за 3000 грн на місяць + комунальні. Втім за таку ціну – не менше, ніж на три місяці. На менший термін кажуть, що ціна буде вищою. 

test

Трикімнатних квартир в оголошеннях небагато. Але є пропозиція щодо оренди такої по вул. Південній на п’ятому поверсі п’ятиповерхівки. За квартиру з несучасним ремонтом, але пральною машиною, мікрохвильовкою та бойлером просять 5000 грн + комунальні.

test

Щодо пропозицій подобової оренди

Є у місті чимало пропозицій щодо подобової оренди житла. 

Наприклад, двокімнатну квартиру-студію по вул. Я. Мудрого, 24 пропонують винайняти за 1200 грн на добу. З плюсів – бронювання без авансу та можливість безготівкового розрахунку.

test

За 1400 грн на добу можна орендувати двокімнатну квартиру від власника з авторським ремонтом 2020 року, в районі Критого ринку по вул. Марії Приймаченко, 7.

test

Однокімнатну студію у центрі на 4-му поверсі пропонують від 850 грн на добу. При цьому у квартирі 4 спальних місця, що робить її майже хостелом, зважаючи на одну кімнату, у разі, якщо усі місця будуть зайняті. 

test

За таку ж ціну є квартира-студія по вул. Парковій – тільки вже на 3 людей – з сучасним ремонтом у стриманих тонах.

test

850 грн за добу –  така ціна оренди зустрілася ще кілька разів, як і ціна у 900-950 грн за ніч. Але є у Краматорську й дешевші пропозиції.

Наприклад, за 750 грн на добу пропонують однокімнатну квартиру на 9-му поверсі на 2 спальних місця. Де саме вона знаходиться, не уточнюють, але схоже, що десь на Даманському.

test

Двокімнатна квартира поруч з ЦУМом на два спальних місця за 550 грн. На ціну, напевно, впливає, що у квартирі можна курити, можна поселитися з дітьми та тваринами.

test

Ось такі варіанти оренди квартир у Краматорську. І пропозицій стало навіть більше порівняно з початком серпня, коли ми робили попередній огляд

 

Інші статті на цю тему

stroitelstvo

Депутати Краматорської міської ради передали земельну ділянку в оренду Міжнародній організації з міграції (МОМ).

kvartiri-u-kramatorsku
obstril-zhitlo

Як це зараз працює - розповідаємо на прикладі Святогірської громади