Важливо :: Гроші :: 11 березня 2020 12:51 , Олексій Ладика
gromadskii-byudzet-2020-1

Міська влада оголосила дати повторного голосування за "Громадський бюджет-2020"

Голосувати можна буде лише через BankID

Повторне голосування за проєкти Громадського бюджету-2020 відбудеться з 16 по 29 березня.

Про це повідомляє Краматорське самоврядування.

Голосування відбудеться виключно через BankID. Для входу в систему достатньо ввести дані особистого онлайн-кабінету однієї з перелічених нижче банківських систем:

- через BankID для клієнтів ПриватБанку, банку ПІВДЕННИЙ, КОНКОРД банку, Монобанку, власників MobileID для абонентів Vodafone, Lifecell та власників ЕЦП.

- через BankID НБУ для власників Картки Киянина Ощадбанку та клієнтів банків: Ощадбанк, Радабанк, Кредобанк, Мотор-банк, Банк Восток, Ідея Банк, Монобанк, ПУМБ, Банк Південний, Банк Форвард, Банк Альянс, Акцент-банк.

Кількість банків-учасників проєкту постійно збільшується і їх перелік доступний при реєстрації у системі голосування, повідомляє Краматорське саморядування.

Нагадаємо, 10 березня Координаційна рада "Громадського бюджету-2020" вирішила анулювати підсумки голосування за проєкти цієї програми. Таке рішення ухвалили через масові "накрутки" голосів за певні проєкти.

У голосованні беруть участь 36 проєктів. На втілення проєктів Громадського бюджету у 2020-му році загалом виділять три мільйони гривень. З них мільйон – на малі проєкти з бюджетом до 200 тисяч гривень, два мільйони – на великі проєкти з бюджетом до 500 тисяч.

Інші статті на цю тему

gromadski-proekti-2021

Оголосити цьогорічних переможців мають до 7 березня

FB_IMG_1614942515700

Общая сумма проектов - 3,2 млн грн

obshestvennyj-proekt-2021-kramatorsk

Авторы-победители рассказали "Post" о своих проектах

коментарі