Важливо :: Життя громади :: 12 лютого 2020 12:37 , Олексій Ладика
uceba-obuceniya

Музика, психологія, батьківство: де можна "прокачати" себе у Краматорську цього тижня

Добірка тренінгів, майстер-класів та курсів

Цього тижня кожен наш читач може "прокачати" себе: навчитися чомусь новому або вдосконалити свої навички. Ми зробили для вас добірку тренінгів, майстер-класів та курсів, які можна відвідати у Краматорську або опанувати онлайн.

У Краматорську цього тижня можна навчитися створювати музику просто вдома, зробити подарунок до Дня Валентина своїми руками, дізнатися, як порозумітися зі своїми дітьми, із собою та суспільством.

За допомогою онлайн-курсів можна навчитися долати конфлікти, розбиратися у ринку землі, знаходити мотивацію на шляху до мети. А ще у нашій добірці є курси для людей з інвалідністю

П'ЯТЬ ТРЕНІНГІВ ТА МАЙСТЕР-КЛАСІВ У КРАМАТОРСЬКУ

Воркшоп зі створення музики вдома

воркшоп музыка вильна хата

Сьогодні у молодіжному центрі "Вільна Хата" відбудеться воркшоп зі створення музики вдома. Своїми знаннями в галузі написання та зведення музики поділиться музичний продюсер та звукорежисер Євген Карпенко – він має досвід роботи за такими компаніями, як Steinberg (одна з дочірніх компаній Yamaha), Nissan, John Deere, LG Electronics та іншими.

"Воркшоп розрахований для всіх, хто закоханий в музику і мріє розвиватися в музичній індустрії, але не знає з чого почати і як зробити перші кроки в цьому напрямку. Ви дізнаєтесь багато корисної інформації про обладнання, як ним користуватися, з чого почати свій шлях та на чому акцентувати увагу. Побачимо як пишуть та зводять треки, та розвіємо декілька міфів стосовно створення музичних композицій", – повідомляють організатори.

Воркшоп зі створення музики вдома відбудеться у середу, 12 лютого, у молодіжній платформі "Вільна Хата" (Двірцева, 28). Початок о 18:00, вхід вільний.

Майстер-клас з різьблення свічок

мастер-класс свечка

14 лютого, до Дня всіх закоханих, відбудеться майстер-клас з різьблення свічок. Можна буде власноруч зробити цікавий подарунок своїм близьким.

Захід відбудеться за адресою: проспект Миру, 5. З 13:00 до 17:00. Запис обов'язковий за телефоном: (050)084-69-24 (Ірина). Вартість – 100-130 грн. Тривалість: 30-40 хвилин.

Майстер-клас з виготовлення фото-валентинки

мастер-класс валентинка jpg

У Парку розваг "City Smile" відбудеться майстер-клас з виготовлення сувеніру-магнітика "Фото-валентинка". Кожному учасникові обіцяють фото у подарунок.

Захід відбудеться 14 лютого за адресою: бульвар Краматорський, 18. Початок о 16:00. Вхід вільний для всіх, але при умові поповнення гральної карти на суму не менше 100 гривень.

Тренінг з батьківства

Просвітницька організація "They/Them" запрошує батьків підлітків віком від 12 до 18 років на тренінг, на якому професійний лектор розповість про стосунки з дітьми. Організатори зазначають, що учасники тренінгу отримають відповіді на такі питання:

- що ми робимо не так при спілкуванні з нашими дітьми?

- як правильно розуміти дитину?

- чому ваша дитина не довіряє вам?

- як знайти з нею спільну мову?

Тренінг відбудеться 15 лютого за адресою: вул. Паркова, 99. Початок о 16:00, вхід вільний. Реєстрація за посиланням.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

👨‍👩‍👧‍👦Лекция для ваших Родителей 👨‍👩‍👧‍👦 ⠀ Коммуникация или манипуляция: что мы делаем не так с нашим ребёнком? ⠀ [можете дать этот пост вашим родителям] ⠀ Вы когда-нибудь задумывались, почему спустя столько попыток порадовать ребёнка или сделать так как вы считаете лучше, ваши взаимоотношения не улучшались, а иногда даже ухудшались? ⠀ Задумывались, почему ваш ребёнок начал вести себя тихо или подавлено, закрываться в своей комнате, переставать есть вами же приготовленную еду, часто гулять сам и всё в таком духе? ⠀ Или почему как только ваш ребёнок начал становиться взрослее, конфликтов стало больше? ⠀ Если вам интересны ответы на эти вопросы и не только, интересует личная консультация с профессиональны тренером и психологом, то мы вас ждём на нашем тренинге ☺️ ⠀ 👨‍👧‍👦Когда? 15.02 - суббота В 16:00 ⠀ 👩‍👧‍👦Где? Парковая 99, "большой зал" ⠀ Для подробностей, для помощи найти место проведения (выложу в историю это) и другого, можете писать в директ, мы не кусаемся 😚 ⠀ Всех ждём💚

Публикация от THEY THEM (@_theythem)

Форум-театр

Розвинути впевненість у собі, здатність до комунікацій та прояву емоцій можна за допомогою форум-театру або театру "неакторів". Цей метод заснований на використанні інструментів театру і дискусії для трансформування особистості та суспільства. Це незвичайна форма групової роботи, яка надає можливість учасникам подивитись на себе та своє життя через призму акторської гри.

"Форум театр - це незвична форма дозвілля, в якій учасники не просто грають ролі. Вони грають своє життя, свої відносини, все, що бачать навколо себе. Також це спосіб зіграти нове життя, яким ви його для себе бачите, а також поспілкуватися з цікавими людьми, розповісти свою історію, почути інші", – кажуть організатори.

Як це відбувається, ви можете подивитися на відео:

Наступний форум-театр відбудеться 16 лютого за адресою: вул. Паркова, 99. Початок о 14:00, вхід вільний. Зареєструватися можна за посиланням. Контакти: (099)931-79-06 (Владислава), (050)949-28-78 (Наталія).

П'ЯТЬ ОНЛАЙН-КУРСІВ ТА ТРЕНІНГІВ

Як долати конфлікти

На платформі Prometheus стартував безкоштовний онлайн-курс "Діалог та медіація: Шлях до порозуміння". Лектори цього курсу допоможуть дізнатися, як долати конфлікти – міжособистісні, в колективі, в родині, в бізнесі, на публічній службі, у суспільстві тощо.

Слухачі курсу дізнаються більше про конфлікти, способи їх розв’язання, роль посередника у побудові діалогу, дієвий алгоритм подолання конфлікту.

Зареєструватися на курс можна за посиланням

Ринок землі

На платформі "ВУМ-online" стартував безкоштовний курс "Правда про землю: мораторій VS ринок". Організатори впевнені, що у питаннях ринку землі зараз повинен розібратися кожен українець. І курс допоможе зрозуміти, навіщо Україні ринок землі, чому земельна реформа впливає на кожного громадянина, який економічний ефект може принести запуск різних моделей ринку землі і так далі.

Записатися на курс можна за посиланням

Як зберегти наснагу та мотивацію на шляху до мети

13 лютого відбудеться безкоштовний вебінар "Як зберегти наснагу та мотивацію на довготривалому шляху до мети".Ведуча вебінару – Ольга Кліндух – психолог, арт-терапевт, EMDR-практик, НЛП-практик. Вона розповість, як коректно поставити мету, побудувати покроковий план, створити резерв пружності для зустрічі з неочікуваними чи небажаними випадками. Окрім того, глядачі вебінару дізнаються, як конструктивно аналізувати зроблене та психологічно підтримувати себе на довготривалому шляху до мети.

Зареєструватися на вебінар можна за посиланням

Захист прав людей з інвалідністю

На платформі Prometheus стартував онлайн-курс "Захист прав людей з інвалідністю". Викладачі розкажуть про інклюзію та права людини, історію розвитку моделей інвалідності і коректну термінологію, етику ставлення до людей з інвалідністю та недискримінацію.

В курсі особливу увагу приділять як загальному огляду теорії про права людини, громадянським, політичним, економічним та соціальним правам, так і діям щодо їхнього захисту.

Зареєструватися на курс можна за посиланням

IT-курси для людей з інвалідністю

На платформі Prometheus стартує спільний з урядом проєкт, створений спеціально для людей з інвалідністю, які бажають навчитися програмувати та спробувати знайти роботу в IT-сфері.

Метою цього проєкту є надання усім охочим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України. Навчання починається 5 березня 2020 року.

Зареєструватися на курси можна за посиланням

Інші статті на цю тему

vidnovlennya-zanyat-u-shkolah-kramatorska

Через затримку опалювального сезону температура повітря у будівлях шкіл ще не відповідає санітарним нормам

trening-psihicheskoe-zdorove-kramatorsk

Главная цель - привлечь к этому как можно больше школьников.

goncharenko-centr-kramatorsk-trening

Розклад безкоштовних заходів у трьох локаціях

коментарі