Цікаво :: Review :: 01 грудня 2022 20:25 , Олексій Ладика
igor-sova

Музикант з Краматорська записав пісню про війну. Послухайте її просто зараз

Автор пісні Ігор Сова розповів, як її записував

Музикант з Краматорська Ігор Сова, фронтмен панк-гурту "В последний путь", написав пісню про війну "Україна вільна!".

Послухайте її просто зараз:

Ось, що Ігор Сова розповідає про свою пісню: 

"На початку війни під враженням подій, що відбуваються, написав пісню в простому варіанті. Потім довелося виїхати з Краматорська, а гітару із собою не зміг узяти. Потім, за сім місяців, гітару мені прислали, і я вирішив пісню трохи вдосконалити. Плюс було придумано третій куплет. 

При записі пісні захотів її послухати, як вона звучатиме, якщо заспівати не одній людині. Попросив записати вокал мого друга Олександра Кузьміна. Він погодився, але через те, що у нього немає ніякого обладнання, вокал був записаний на мікрофон ноутбука в кілька дублів і відправлений мені. Я його вже відредагував та вставив у пісню. 

Потім туди дуже просилася соло-партія на гітарі між другим та третім куплетами. Оскільки з деяких причин я не можу нормально грати на гітарі, я попросив придумати і записати соло Олександра Цимбала [краматорського музиканта]. Він погодився і того ж дня скинув мені запис. Так і вийшов фінальний варіант пісні. Щоб вона краще сприймалася, був нарізаний відеоряд".

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

tsymbal-i-ko
koncert

Лунали українські і світові хіти

arutiunova

Втім, Христина Арутюнова ні про що не шкодує і дякує за неймовірний досвід

коментарі