Важливо :: Життя громади :: 09 вересня 2021 16:21 , Олексій Ладика
flagshtok (1)

Музиканти Краматорська написали свій варіант гімну міста: послухайте його просто зараз

Музику написав Руслан Попруженко, а текст - Євгенія Феофанова

Музиканти Краматорська створили свій варіант гімну міста. Самі склали мелодію, самі написали слова, самі записали мелодію та вокал, самі змонтували відео. 

ОНОВЛЕНО 22 вересня:

Ось повна персія гімну Краматорська від краматорських музикантів:

Що сталося

Наприкінці серпня міське управління з гуманітарних питань оголосило, що До дня міста у Краматорська з'явиться свій гімн. Хто писатиме головну пісню міста - невідомо. У ProZorro інформації про це немає, але наскільки нам відомо, це буде один київський продакшн.

Ідея створення гімну Краматорська бурхливо обговорювалася краматорцями у соцмережах, у тому числі музикальною спільнотою міста, яка гуртується у Telegram-чаті "Музика Краматорськ". Більшість з них є аматорами, закоханими у своє музичне хобі.

Музиканти створили кілька варіантів текстів та мелодії гімну міста. Один з них був записаний і його ми вам і представляємо.

Музику написав Руслан Попруженко, а текст - Євгенія Феофанова. Жіночий вокал записала виконавиця Ольга Михайличенко, яка виступає під псевдонімом Oruga Mikuru, чоловічий вокал - Олександр Михайлов.

Руслан каже, що музику до свого варіанту гімну написав з другої спроби, на пошук ідеї мелодії в нього пішло три дні.

"Мені було складно лише тому, що я хотів придумати мелодію, щоб вона була як гімн, а не просто пісня про місто. У той же час не хотілося повторити нотки яких-небудь гімнів, які вже існують", - розповів він Kramatorsk Post.

Інші статті на цю тему

ye_banished_privateers_заставка (1)

На этой неделе слушаем альбом A Pirate Stole My Christmas "Ye Banished Privateers"

NOLA-2

І "змусили" співати росіян українською

Zherdevacover-

Краматорська співачка та викладачка вокалу розповіла про себе та своїх учнів

коментарі