Важливо :: Життя громади :: 08 лютого 2023 19:23 , Краматорск Пост
gvardiya-nastupu-1

МВС оголосило про набір до штурмових бригад, які будуть звільняти Донецьк і Луганськ: скільки людей вже записалося

І як стати добровольцем "Гвардії наступу"

Міністерство внутрішніх справ України оголосило про набір добровольців до  штурмових бригад, які будуть брати участь у майбутньому українському наступі і звільнятимуть Донецьк, Луганськ, Крим та інші окуповані території.

Проєкт отримав назву "Гвардія наступу". Загалом буде створено вісім нових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби: "Азов", "Спартан", "Рубіж", "Червона калина", "Кара-Даг", "Буревій" (Нацгвардія), "Лють" (Нацполіція) і "Сталевий кордон" (прикордонна служба).

- Попри те, що ми говоримо про нові підрозділи, їхній кістяк все ж складатимуть не нові люди, а дуже досвідчені. Офіцери та солдати, які вже вступили до лав цих бригад, мають величезний бойовий досвід, зокрема, серед них є учасники оборони Маріуполя, Гостомельського аеропорту та Харкова, - сказав очільник Донецької області Павло Кириленко на спільному брифінгу з представниками Національної поліції, Нацгвардії та Держприкордонслужби.

test Брифінг Павла Кириленка і силовиків щодо "Гвардії наступу"

Кириленко наголосив, що йдеться саме про рекрутинг, а не про мобілізацію. Тож всі бійці – вмотивовані добровольці, які знають, на що йдуть, і знають, на що розраховувати. 

"Завдяки нашим міжнародним партнерам ми вже маємо чималий наступальний арсенал – і матимемо ще більший. Але жодна зброя не стріляє сама – потрібні професійні бійці, для яких визволення окупованих територій – це не просто слова, а мета, якої можна досягнути. Саме таким є нині українське військо. Саме такими будуть і новостворені бригади", - сказав очільник області.

Нові підрозділи проходитимуть найбільш якісну підготовку – це будуть колективи, здатні ефективно вирішувати бойові задачі. 

Якщо ви хочете долучитися до "Гвардії наступу", то ось сайт, на якому можна подати заявку. Також можна звернутися до краматорського ЦНАПу.

За даними МВС, через сайт storm.mvs.gov.ua було вже подано 9347 анкет потенційних бійців "Гвардії наступу", через ЦНАПи заявки на вступ до лав штурмових бригад подали 1425 людей.

555 кандидатів на службу в спеціальні підрозділи Нацполіції ("Лють") та Нацгвардії вже пройшли військово-лікарську комісію, 542 визнані придатними до служби: до Нацполіції – 530 осіб, Нацгвардії – 12 осіб.

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

svichka

Вони вже працюють в окопах під Бахмутом, Купʼянськом і Часів Яром

printer

Деталі йдуть військовим, що стримують ворога під Бахмутом і Часів Яром - цей напрямок важливий для Краматорська

Oliynyk2

Як воюється, про що міркується та що найтяжче в службі мобілізованого без досвіду, розповідає краматорець Олександр, мобілізований в перші дні повномасштабного вторгнення

коментарі