Важливо :: Життя громади :: 28 липня 2023 11:35 , Краматорск Пост
Lyman14cover

На 14 років за ґратами засудили мешканця Лиману, який передавав окупантам дані про переміщення ЗСУ

Він повідомляв про рух самохідних артилерійських установок, танків і мобільного шпиталю

Прокурорами у суді доведено, що з листопада 2022 по травень 2023 року, після того, як українські захисники вибили окупаційні війська рф з території та околиць м. Лиману, громаданянин України та мешканець цього міста спілкувався з представниками держави-агресора через месенджер «WhatsApp» та заборонену в Україні соцмережу «Однокласники».

Він передавав навіднику тактичної групи та розвіднику-саперу батальйонів спецпризначення «днр» інформацію військового характеру. Текстовими повідомленнями та GPS-координатами на мапах засуджений інформував загарбників про місця дислокації особового складу й переміщення техніки ЗСУ на території міст Лиману, Слов’янська й Лиманської та Миколаївської територіальних громад, повідомляє Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури.

test

Зокрема, він повідомляв про рух самохідних артилерійських установок, танків і мобільного шпиталю. Також здавав місця розташування блокпостів і бомбосховищ, у яких могли перебувати люди. Засуджений очікував на вирок Індустріального суду м. Дніпро під вартою.

За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури судом йому ухвалено вирок за колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Його засуджено до 14 років ув’язнення з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із виконанням функцій держави та місцевого самоврядування, на строк 15 років, з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснювалось слідчими ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Фото - Пресслужба ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Краматорськ.

Інші статті на цю тему

SBU

Він почав допомагати ворогу готувати нові удари по місту

kolaborantka-z-kramatorska

Краматорка свідомо співпрацювала з військовим рф та хизувалася результатами “роботи” перед очільником так званої народної ради “днр”

zradnytsia (1)