Важливо :: Гроші :: 11 серпня 2023 15:00 , Краматорск Пост
landfillcover

На 22 млн грн оштрафували компанії, які змовилися на закупівлях послуг з будівництва сміттєзвалища у Краматорську

Родина власників однієї з компаній уже була раніше помічена у таких змовах та ремонтуватиме після обстрілів школу у Краматорську

Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України рішенням від 10 серпня 2023 року визнала ТОВ «Хозхімсервіс» та ТОВ «Віртум строй» такими, що вчинили порушення, передбачені Законом України «Про захист економічної конкуренції» - антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів, повідомляє сайт АМКУ.

Нагадаємо, що компанія ТОВ «Хозхімсервіс» належить Аллі Кізіменко, чоловіка якої Олега Кізіменко у 2018 році було затримано у Херсоні за звинуваченням у державній зраді, а в грудні 2018 року засуджено на п'ять років умовно.

А їхній син Давид Кізіменко є власником та директором ТОВ «Укрбуд-Проєкт-Реконструкція», якому у Краматорську віддали ремонт однієї з обстріляних шкіл

Щодо вчорашнього рішення АМКУ, мова йде про закупівлі послуг з будівництва регіонального полігону твердих побутових відходів у м. Краматорськ (простими словами - сміттєзвалища), а також реконструкції та капітального ремонту будівель, об’єктів благоустрою та доріг в Донецькій області.

Ці закупівлі оголошувалися протягом 2017-2018 років КП «Донецький регіональний центр поводження з відходами», КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня», КП «Міське управління капітального будівництва» м. Маріуполь, КП «Управління капітального будівництва» Дружківської міської ради, Дружківським дитячим будинком-інтернатом, Управлінням розвитку міського господарства та капітального будівництва Бахмутської міської ради та Відділом освіти Покровської міської ради Донецької області.

Загальна очікувальна вартість 11 закупівель складала 342,5 млн грн (з ПДВ).

Східне міжобласне територіальне відділення АМКУ, під час розслідування справи виявило низку фактів, сукупність яких доводила наявність координації дій цих учасників під час підготовки та участі в торгах, комунікацію між ними та обмін інформацією, фінансову підтримку одне одного тощо.

За антиконкурентні узгоджені дії, метою яких є усунення конкуренції під час участі у торгах, ТОВ «Хозхімсервіс» та ТОВ «Віртум строй» були оштрафовані на загальну суму 22,8 млн грн.

Фото обкладинки - ілюстративне. 

Інші статті на цю тему

travmatologiia

За минулорічним тендером у реконструкцію медзакладу вже мали вкласти 24,7 млн. грн

skmz

Влада замовляє проектні роботи для реконструкції придбаних будівель СКМЗ та будівництва житлового мікрорайону

pavlo-kirilenko

Тепер він має очолити Антимонопольний комітет України. Пояснюємо, що відбувається