Важливо :: Гроші :: 10 лютого 2021 19:54 , Олексій Ладика
shpric-narkotiki

На боротьбу з наркоманією у Краматорську запланували 770 тис. грн: на що витратять ці гроші

У місті дає Програма "Стоп наркотик"

Цього року у Краматорську з міського бюджету планують виділити 770 тисяч гривень на боротьбу з наркоманією. 

Це передбачено Програмою "Стоп наркотик" на 2020 - 2021 роки, зміни до якої депутати Краматорської міської ради затвердили минулої сесії.  

Згідно з Програми, 200 тис. грн планують спрямувати на премії поліцейським, що вилучили особливо великі партії наркотиків чи психотропів, або припинили діяльність "дилерів", що продають наркоречовини у великих обсягах.

Ще 150 тис. грн передбачено для людей, які нададуть інформацію про "наркодилерів" та візьмуть участь у документуванні їхніх злочинів.

На 290 тис. грн планують придбати технічні засоби, які допоможуть боротися із розповсюдженням наркотиків: камери відеоспостереження (200 тис. грн), нагрудні відеореєстратори, відеокамери, флешки (50 тис. грн), квадрокоптери (40 тис. грн.).

Під час обговорення цього пункту на одному із засідань виконкому повідомлялося, що камери відеоспостереження хочуть встановити у місцях, де зазвичай збираються наркомани.

100 тис. грн планують витратити на закупівлю тестів "снайпер" - ці тести допомагають виявити у сечі людини від п'яти до десяти видів наркотиків.

25 тис. грн витратять на збір та утилізацію використаних шприців, а також на розміщення спеціальних контейнерів для них у місцях скупчення наркозалежних. 

Ще на 5 тис. грн хочуть надрукувати тисячу листівок розміру 320х450 - ці листівки мають пояснювати методологію боротьби з наркоманією та розповідати, як людина може повідомити поліцейським про скоєння наркозлочинів.

Інші статті на цю тему

nezakonni-tovari (1)
IMG_0575

В нього вилучили «товару» на пів мільйона гривень

zakladchicya-narkotikiv

Затримана жінка була вже неодноразово судима за наркозлочини та крадіжки

коментарі