Важливо :: Життя громади :: 25 травня 2021 09:34 , Дмитро Лук'яненко
dtp-na-bulvare

На бульварі Краматорському водій "шістки" скоїв "акробатичну ДТП""

Водій був тверезий, ніхто не постраждав

Дуже дивно виглядає результат дорожньо-транспортної пригоди, що сталася вчора на бульварі Краматорському. "Жигулі" шостої моделі "обіймає" стовп, причому з боку тротуару, так, ніби вона влетіла в нього саме з тієї сторони.

testtest

Фото з цією пригодою вже жваво обговорюються в місцевих групах на фесбуці.

Щодо офіційної інформації з приводу ДТП, то, як повідомила Post фахівець пресслужби батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов'янськ Ксенія Яцен, автомобіль рухався по бульвару з боку вул. Аероклубна в напрямку Двірцевої. На перехресті бульвару Краматорського з вул. Парковою водій втратив контроль над кермуванням, автівка вилетіла на зустрічну смугу та вдарилась у стовп поблизу будинка №95 по вул.Парковій.

Пригода сталася о 21.20. Ні водій, ні сторонні особи у ДТП не постраждали. Кермувальник будь-яких ознак сп’яніння не мав. На місці події патрульні поліцейські оформили ДТП, а водій отримав протокол за ст. 124 КУпАП (Порушення ПДР, що призвело до ДТП).

фото Paul Zaytsev

Інші статті на цю тему

patrulna-policiya (8)
dtp (1)

Керманич потрапив до травмпункту

streetracer1

Енергію гонщиків спрямували у "більш корисне русло"

коментарі