Корисно :: Пояснюємо :: 05 жовтня 2022 18:54 , Краматорск Пост
gazopostachannya

На Донеччині готуються відновити газопостачання: мешканців просять писати заявки

Жителів багатоповерхівок просять дати газовикам доступ до своїх квартир

На Донеччині готуються відновити газопостачання - "Донецькоблгаз" просить писати відповідні заяви побутових споживачів природного газу (тобто, людей які живуть як у приватному, так і багатоповерховому секторах). 

Як це зробити

"Донецькоблгаз" повідомляє, що заяву про відновлення газопостачання потрібно надати через їхній сайт або власноруч заповнити заявку та віднести до Управління з газопостачання та газифікації (у випадку Краматорська - наш міськгаз).

Як подати заявку через сайт - ось тут посилання.

Ось так виглядає заява (скачати її можна тут):

test

Навіщо подавати заявку

Газовики кажуть, що ці заяви їм потрібні для формування реєстрів побутових споживачів - потім вони будуть працювати над фактичним відновленням газопостачання цим споживачам.

Що потрібно знати

Заявка повинна заповнюватися споживачем (власником) об’єкту газоспоживання або людиною, яка має нотаріально завірену довіреність діяти від її імені або має документ, який підтверджує право на займання об’єкту газоспоживання. 

При здійсненні фактичного відновлення заявка повинна бути письмово оформлена та підписана.

Працівники "Донецькоблгазу" будуть перевіряти документи, які підтверджують право власності, місце реєстрації, довіреність, проектну документацію, відповідність встановленого газоспоживаючого обладнання, лічильника тощо.

Для жителів багатоповерхівок

Для відновлення газопостачання у багатоповерхівках працівники "Донецькоблгазу" мають провести поквартирне обстеження, тому газовики просять мешканців цих будинків забезпечити доступ до своїх квартир.

Коли дадуть газ

Після довготривалої відсутності природного газу у газорозподільчих системах відновити газопостачання одразу для всіх побутових споживачів Донецької області дуже важко, попереджають у "Донецькоблгазі"

Відновлення газопостачання буде здійснюватися поступово з виконанням всіх чинних норм діючого законодавства та Правил безпеки систем газопостачання. 

Мешканців Донецької області просять з розумінням та відповідальністю поставитися до відновлення газопостачання в умовах військової агресії та військового стану.

Нагадаємо, 23 травня на всій вільній території Донецької області, у тому числі у Краматорську, зник газ. Причиною цього влада називала те, що основна лінія, якою блакитне паливо йшло до нас в регіон, розташована на Луганщині і захоплена росіянами - окупанти "закрили вентиль". 

Резервною лінією подачі газу, яка йде з Харківщини, неможливо було користуватися через те, що вона була пошкоджена обстрілами, а активні бойові дії в регіоні не дозволяли її полагодити. Але на початку вересня українські військові звільнили Ізюм і майже всю Харківську область. 

 * * *

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоби важливі статті самі вас знаходили і ви нічого не пропустили. Також на нас можна підписатись у Viber

Ви можете слідкувати за оновленнями нашого сайту на сторінці у Facebook та у Instagram

Англомовні повідомлення ми публікуємо в своєму Twitter, а щоб дивитись найцікавіше у відеоформаті, підпишіться на наш ТікТок

Інші статті на цю тему

Gascover

Розповідаємо, чим ще займався Донецькоблгаз у Краматорську та районі минулого тижня

gazovyky5

Вони відмовились від евакуації і продовжували роботу попри небезпеку обстрілів

Gascover

Газовики продовжують відновлення газопостачання на вільних територіях Донеччини

коментарі