Важливо :: Життя громади :: 15 жовтня 2020 11:41 , Олексій Ладика
коронавирус врач больница

На Донеччині семеро людей померли від коронавірусу

У Краматорську ще 46 хворих, група у дитсадку пішла на карантин

У Донецькій області протягом кількох останніх днів від коронавірусної хвороби померли ще семеро людей. 

Хвороба забрала життя 46-річного мешканця Торецька, 54-річної мешканки Костянтинівки, 67-річного вугледарця, 80-річного мешканця Мар’їнського району, 66-річної та 78-річної маріупольок і 70-річного маріупольця, повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

За середу, 14 жовтня, коронавірусну хворобу на Донеччині діагностували ще у 244 осіб. Серед них - 46 мешканців Краматорську (у тому числі три дитини).

Кириленко зазначив, що через значне зростання кількості нових хворих значно ускладнюється первинна і вторинна статистична обробка інформації, тож у зведеннях можливі затримки. Голова Донецької ОДА додав, що зрештою буде врахований кожен хворий, але на це може знадобитися трохи більше часу.

Тим часом у Краматорську одна дошкільна група пішла на двохтижневу самоізоляцію. Загалом у місті зараз дві групи перебувають на карантині: у дитячих садочках № 6 та 53. Хворіють три працівники краматорських дитсадків, повідомляє Краматорське самоврядування.

Нагадаємо, що від сьогодні учні краматорських шкіл перебувають на канікулах. Навчальний процес у Краматорську планують розпочати з 2 листопада, якщо до цього часу місто не увійде до "червоної" зони.

Інші статті на цю тему

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік

коментарі