Важливо :: Життя громади :: 20 жовтня 2020 08:39 , Олена Круглова
Александр Педенко 2 (1)

На Донеччині шукають немедичний заклад для облаштування шпиталю з надання допомоги хворим на COVID-19

Краматорській міській раді обласним штабом з ліквідації НС запропоновано визначити інфраструктурний заклад, де можливим буде розгортання шпиталю на 500 ліжок

Донецька область працює над питанням  розгортання ліжок у немедичному закладі для надання допомоги хворим на коронавірусну інфекцію COVID-19, повідомив прес-центр ДонОДА.

19 жовтня під час щоденного брифінгу з протидії поширенню коронавірусної інфекції та території області заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив:

«Запропоновано визначитися з інфраструктурним закладом, в якому можна буде розгорнути шпиталь для надання допомоги. Орієнтовно шпиталь має 500 ліжок. Штабом спрямовані листи до голови Маріупольської міської ради та до голови Краматорської міської ради з пропозиціями негайно вирішити, який це буде інфраструктурний заклад. Після того, як вони визначаться, буде проведено інспектування щодо можливості розгорнути, буде визначено, як підписувати розпорядження і його фінансова складова: хто буде закупати, що і в якій кількості».

Наразі у Донецькій області функціонують 25 лікарень, які надають медичну допомогу хворим на COVID-19.

Інші статті на цю тему

koronavirus-v-kramatorske

Про померлих не повідомляється

riven-zahvoryuvanosti-sered-ditej-kramatorska

Рівень захворюваності на коронавірус серед дітей та освітян теж не перевищує епідемічного порогу

коронавирус

В області зафіксовано 360 випадків захворювання на коронавірус та 14 летальних випадків