Важливо :: Життя громади :: 16 жовтня 2020 15:44 , Олена Круглова
Александр Педенко

На Донеччині виявлені два випадки повторного захворювання на коронавірус

У ДонОДА пройшов брифінг, під час якого обговорювалася ситуація щодо поширення коронавірусу у Донецькій області

Сьогодні, 16 жовтня, під час брифінгу з питань запобігання поширенню коронавірусної інфекціїї заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко повідомив, що на Донеччині виявлені два випадки повторного захворювання на COVID-19.

"У Донецькій області станом на сьогодні повторно захворіло дві особи - жінка в Маріуполі та молодий чоловік у Лимані.  Одна особа вже повторно отримала негативний ПЛР-тест і працює. Друга особа ще знаходиться на самоізоляції. Він безсимптомний", - сказав Олександр Педенко.

Стосовно потрапляння Слов'янського району до "червоної" зони Олександр Педенко зазначив, що найбільша кількість захворювань на COVID-19 серед населених пунктів цього району припадає на місто Миколаївка та на Черкаську ОТГ.

"По Слов’янському району найбільша кількість захворювань припадає на місто Миколаївка та на Черкаську ОТГ. Загалом кількість мешканців Слов’янського району відповідно до тих цифр, які є в лабораторному центрі, - це 46 375 осіб. Відповідно до постанови Кабінету міністрів показник розраховується від 40 хворих на 100 тисяч населення…

За останні два тижні по Слов’янському району було зафіксовано 188 випадків коронавірусної хвороби, що складає показник у 405,39. Це вдесятеро перевищує норматив. Тому Слов’янський район потрапляє до "червоної" зони. Наразі йде уточнення по населеним пунктам району, до яких буде застосовано "червоний" режим, до яких – "помаранчевий" або "жовтий"", -  повідомив Олександр Педенко.

Також Олександр Педенко повідомив, що у зимовий період 2020-2021 років очікується сплеск інших респіраторних захворювань, зокрема, грипу. Він наголосив, що вперегтися від грипу допоможе вакцинація.

Інші статті на цю тему

sho-potribno-znati-23-lyutogo-2022

Корисна інформація на ранок середи

sho-potribno-znati-sogodni-vranci

Оперативна інформація на поточний час у Краматорську: карта укриттів, офіційні повідомлення влади тощо

koronavirus-v-kramatorske

З початком війни інтерес до коронавірусу зник. Але чи зник сам коронавірус?