Важливо :: Життя громади :: 04 травня 2020 14:21 , Олексій Ладика
koronavirus

На Донеччині померла друга людина, в якої виявили коронавірус

Це мешканець Маріуполя

У Донецькій області зафіксовано другу смерть людини, в якої підтвердили коронавірусну хворобу.

Про це на брифінгу 4 травня повідомив начальник відділу стратегічного розвитку департамент охорони здоров'я Донецької ОДА Олександр Педенко.

За його словами, помер 69-річний мешканець Маріуполя. ПЛР-дослідження показало наявність коронавірусу вже після його смерті.

Педенко зазначив, що померлий – із кола "контактних осіб", тобто, тих людей, які контактували із хворим на COVID-19.Маріуполець був пацієнтом урологічного відділення лікарні, де перебував через сечо-кам'яну хворобу. Окрім того, в нього була низка інших захворювань, у тому числі захворювання судин і серця і гіпертонічна хвороба.

"Після контакту у нього були відібрані ПЛР-зразки, він перебував вдома. На жаль, стан після операції та хронічні захворювання спричинили його смерть", – сказав Педенко.

При цьому управління охорони здоров'я Бахмутської міськради повідомляє, що у лікарні помер мешканець Світлодарська, в якого виявили коронавірус. Педенко сказав, що у цього пацієнта була пневмонія, в нього були відібрані зразки для ПЛР-дослідження на наявність коронавірусу.

ПРОДОВЖЕННЯ: Дослідження показали, що і в померлого мешканця Світлодарська був коронавірус.

Нагадаємо, на початку квітня у Донецькій області стався перший летальний випадок, пов'язаний з коронавірусом. Померлий – 84-річний мешканнець Дружківки, в якого наявність COVID-19 була підтверджена лабораторно.

Станом на 4 травня у Донецькій області 81 лабораторно підтверджений випадок коронавірусу, два з них - у Краматорську.

Інші статті на цю тему

koronavirus

Летальних випадків не зафіксовано

коронавірус

Від наслідків хвороби померло три людини

koronavirus-vakcinaciya-kramatorsk

Кількість підтверджених випадків більше, ніж позаминулого тижня

коментарі