Важливо :: Життя громади :: 21 липня 2020 10:11 , Олексій Ладика
koronavirus

На Донеччині ще одна людина померла від коронавірусу, у Краматорську - нові інфіковані

Міський голова Слов'янська пішов на самоізоляцію

Померла 78-річна мешканка Великоновосілківського району, в якої виявили коронавірусну хворобу COVID-19, і це одинацята смерть у Донецькій області, пов'язана з пандемією.

Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

За його словами, протягом понеділка, 20 липня, у регіоні коронавірус виявили ще у 12 людей. Двоє з них – 40-річний чоловік та 54-річна жінка з Краматорська.

Щодо інших інфікованих, то три випадки COVID-19 виявили у Слов'янську, по два – у Слов'янському районі, Бахмуті та Маріуполі, ще один – у Костянтинівці. Наймолодшій хворій – п'ять років.

Коронавірус підступив у до міського голови Слов'янська Вадима Ляха. Він увійшов до кола контактних осіб тих, хто підчепив інфекцію раніше. Наразі Вадим Лях перебуває на самоізоляції і працює у дистанційному режимі, повідомляє 6262.

Інші статті на цю тему

covid-sertifikat (1)

Нові карантинні норми надають переваг тим, хто має сертифікат про вакцинацію від коронавірусу, та полегшують обмеження в жовтій та червоній епідзонах

fk-kramatorsk

У команди є й інші кадрові проблеми

vakcinaciya-kramatorsk1

Рівень вакцинування населення складає майже 28%, а серед працівників сфери середньої освіти досяг маже 84%, гірша ситуація у дитячих садках

коментарі