Важливо :: Життя громади :: 05 червня 2020 11:26 , Олексій Ладика
koronavirus-maska-antiseptik

На Донеччині зафіксували антирекорд по кількості інфікованих коронавірусом за добу

Переважна більшість хворих пов'язана із підприємством у Слов'янську

4 червня на Донеччині зафіксували антирекорд по кількості людей, в яких виявили коронавірусну хворобу COVID-19. Позитивні результати лабораторного дослідження отримали 21 людина, більшість із них – у Слов'янську.

Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

За його словами, усі, крім однієї жінки, інфіковані у Слов'янську люди пов'язані з одним із місцевих підприємств. Це 16 чоловіків віком від 30 до 67 років та три жінки 33, 41 і 53 років.

Окрім Слов'янська, по одному хворому на COVID-19 виявили у Маріуполі та Кураховому. У першому випадку йдеться про 59-річного медика, в якого попередньо діагностували пневмонію, у другому – про 41-річну жінку (де і як вона інфікувалися – не повідомляється).

Разом із тим, збільшилася кількість тих, хто одужав: таких людей вже 112.

Таким чином, станом на 4 червня у Донецькій області коронавірус виявили у 195 людей (сім з них - у Краматорську). П'ять людей померли, 78 продовжують лікування.

Інші статті на цю тему

коронавірус
коронавирус ковид (1)

Станом на 19 жовтня у Краматорську діагноз коронавірусного захворювання підтвердився у 54 мешканців. Також на двотижневий карантин відправлено дві групи дошкільних закладів чере...

Александр Педенко 2 (1)

Краматорській міській раді обласним штабом з ліквідації НС запропоновано визначити інфраструктурний заклад, де можливим буде розгортання шпиталю на 500 ліжок

коментарі