Цікаво :: Куди піти :: 13 березня 2023 12:13 , Краматорск Пост
artur-novikov-tvorchist

На Львівщині відбудеться виставка художника з Краматорська, який воює у ЗСУ

Виставка отримала назву "РІДНІ БАРВИ 4.5.0".

26 березня у Дрогобичі Львівської області відкриється виставка робіт художника з Краматорська Артура Новікова, який зараз боронить батьківщину у лавах Збройних сил України.

Артур Новіков - відомий у Краматорську митець. Він народився 26 грудня 1984 року, жага до творчості та краси ще в дитинстві привели до художнього відділення школи мистецтв № 3, а далі - до Донецького художнього училища, яке закінчив у 2005 році, здобувши кваліфікацію "художник-виконавець та викладач образотворчого мистецтва".

Доля знову привела пана Артура до школи мистецтв №3 у рідному місті, тепер вже в якості викладача художнього відділення. Його учні здобули чимало нагород у всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях, неодноразово проводились сумісні виставки викладача та учнів; випускники його класів вже одержують художню освіту в вищих закладах країни.

test Артур Новіков. Фото - Kramatorsk Post

Артур Новіков завжди мав яскраво виражену громадянську позицію, це видно і з його робіт, і з вчинків. 24 лютого 2022 року ми всі прокинулись від вибухів і зрозуміли що, почалася повномасштабна війна. Тож 26 лютого він вже офіційно був в лавах ЗСУ і сьогодні продовжує боронити нашу країну від ворога.

Живопис мирного часу та колажі з робіт з війни - цим наповнена персональна виставка Артура Новікова, яка отримала назву "РІДНІ БАРВИ 4.5.0". Ця абревіатура з цифр на сленгі військових означає "ВСЕ СПОКІЙНО". Тож "РІДНІ БАРВИ – ПРОДОВЖУЙТЕ КВІТНУТИ ТА ПРИНОСИТИ РАДІСТЬ ЛЮДЯМ. ВСЕ СПОКІЙНО. ВИ – ПІД ЗАХИСТОМ".

Відкриття виставки відбудеться у неділю, 26 березня, о 14 годині, у Палаці мистецтв Дрогобича. Відвідати виставку можна буде до 17 квітня.

Організатори виставки: Донецькій обласний краєзнавчій музей і Центр стратегічних ініціатив Донеччини.

Інші статті на цю тему

vystavka-bakhmut (1)

Організатори присвятили цей захід Дням міст Слов'янськ та Бахмут

NaHranicover

Мистецька подія має на меті показати, як російсько-українська війна вплинула на життя Слов’янська

rizblianka

Її центральним елементом стала колекція різьблянок Дмитра Денисенка, який нині живе у Краматорську

коментарі