Важливо :: Гроші :: 28 травня 2021 13:41 , Олексій Ладика
emss

На НКМЗ середня зарплата збільшилася, на ЕМСС - впала

Що цікавого ми дізналися із звіту про виконання бюджету Краматорська

Зі звіту про виконання бюджету Краматорська за перший квартал ми можемо дізнатися, що на Новокраматорському машинобудівному заводі (НКМЗ) та "Краматорськтеплоенерго" зросла середньомісячна заробітна плата, а ось на "Енергомашспецсталі" (ЕМСС) вона дещо впала.

Карантин

Промислове виробництво в основному впало, а ось роздрібна торгівля зросла

Так, у документі йдеться, що за перший квартал 2021 на НКМЗ середньомісячна заробітна плата збільшилася на 2445,4 грн і становить 19750,2 грн. При цьому зменшилась середньооблікова чисельність працівників на 576 осіб. 

У квітні пресслужба заводу повідомляла, що середньомісячна зарплата одного працівника НКМЗ у 2020 році в порівнянні з 2019 збільшилася на 6,9% і склала 17329 грн.

На ЕМСС середньомісячна зарплата зменшилася на 380 грн і становить 17707,7 грн, а середньооблікова чисельність працівників збільшилася на 80 осіб, йдеться у звіті про виконання бюджету.

На річних загальних зборах акціонерів "ЕМСС" у квітні пролунало, що зростання середньої заробітної плати за минулий рік склало 17,1% і її рівень досяг 19 595,8 грн.

На "Краматорськтеплоенерго" середньомісячна зарплатня виросла на 1098,2 грн і становить 13694 грн. Середньооблікова чисельність працівників збільшилася на 10 осіб.

До переліку так званих "бюджетоутворюючих" підприємств наразі входять вісім заводів: "Новокраматорський машинобудівний завод", "Енергомашспецсталь", "Краматорський феросплавний завод", "Краматорський завод важкого верстатобудування", "Краматорськтеплоенерго", "Краматорський металопрокатний завод", "Фурлендер", "Донмет". Вони дають 25,3% надходжень податку з доходів фізичних осіб до міського бюджету.

Із звіту про виконання бюджету ми дізнаємося, що у порівнянні з першим кварталом минулого року НКМЗ, ЕМСС, "Донмет", "Краматорськтеплоенерго" та "КЗВВ" сплатили більше податків на доходи фізичних осіб. На "КЗВВ" взагалі надходження з податку виросли у 49,3 рази (за перший квартал 2020 від заводу надійшло 7,1 тис. грн, а за перший квартал 2021 - 343,2 тис. грн)

Погіршили свої фінансові показники СКМЗ (одне з колишніх "бюджетоутворюючих" підприємств, яке вже не працює), КФЗ, КМПЗ та "Фурлендер". Від СКМЗ надійшло на 99,9% менше надходжень, ніж за перший квартал минулого року, від КФЗ - на 77,8% менше, від "Фурлендера" - на 52,9% менше, від КМПЗ - на 9,6% менше. 

Інші статті на цю тему

Budgetcover

У березні Краматорськ не отримав бюджетних дотацій, а у травні гроші будуть

military

Нагадуємо також, що відомо про витрати Краматорська на оборону

NKMZcover

Потужності заводу були законсервовані з початку повномасштабного вторгнення

коментарі