Важливо :: Життя громади :: 04 січня 2023 12:30 , Краматорск Пост
traitor040123cover

На п’ять років за ґратами засуджено інформаторку, яка здавала ворогу місця дислокації ЗСУ

Вона передавала ворогові текстові повідомлення та скріншоти Google Maps через месенеджер

За публічного обвинувачення Донецької обласної прокуратури судом ухвалено вирок мешканці м. Краматорськ за несанкціоноване поширення інформації про рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України, вчинене в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України).

Прокурорами у суді доведено, що у серпні та вересні 2022 року правопорушниця передавала зі свого телефона через месенджер на номери російських мобільних операторів текстові повідомлення та скріншоти Google Maps з координатами місць розташування і переміщення особового складу і техніки ЗСУ на території міст Краматорськ і Слов’янськ.

Крім того, на виконання вказівок куратора зрадниця повідомляла адреси обʼєктів критичної інфраструктури, навчальних закладів та місцевих установ. У результаті слідчо-оперативних дій співробітники СБУ своєчасно викрили ворожу агентку і задокументували її злочинні дії. 

Суд призначив жінці покарання у вигляді 5 років 3 місяців за ґратами.

За матеріалами Відділу інформаційної політики Донецької обласної прокуратури та Пресслужби ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Краматорськ 

Інші статті на цю тему

Brothelcover

За кілька місяців там встигли "попрацювати" 10 жінок

vbiv-matir-kostyantinivka

Втрачені матеріали по цій справі відновили, що й дозволило стороні обвинувачення запобігти уникненню злочинцем покарання за вчинене вбивство

Dirtywaterscover

Вся сума за завдання шкоди довкіллю вже надійшла на рахунок держави