Важливо :: Життя громади :: 14 вересня 2021 11:30 , Олена Круглова
travmatologiia

На реконструкцію травматологічного відділення витратять додатково 12 млн. гривень

За минулорічним тендером у реконструкцію медзакладу вже мали вкласти 24,7 млн. грн

Управління капітального будівництва та перспективного розвитку Краматорська має намір витратити ще 12,2 млн. грн на реконструкцію внутрішніх приміщень міської травмотології. Відповідний тендер було оголошено 9 вересня в системі Рrozorro.

Кошти планують отримати з обласної субвенції.

Переможець вже визначений - це ТОВ "Автоінтерстрой", яке, за результатами минулорічних торгаів, отримало право реконструювати травматологічне відділння. Тоді був укладений договір на суму 24,7 млн. грн.

Як зазначено в обгрунтуванні, під час реконструкції медзакладу "виникла необхідність у постачанні додаткового обсягу товару у того самого постачальника". Через те, що заплановані додаткові роботи "технічно і економічно пов'язані з первинним договорм", який був укладений Управлінням капбудівницьтва з ТОВ "Автоінтерстрой" у червні  2020 року.

Згідно цього первинного договору, підрядник мав виконати роботи з реконструкції архітектурної частини будівлі травмотології, а також роботи з реконструкції водопровідної та каналізаційної систем, систем опалення та вентиляції, протипожежної системи, електромережи. Крім того, підрядник мав придбати медобладнання, а ще придбати та замінити ліфт.

Реконструкцію мали провести на умовах співфінансування - 20% витратити з міського бюджету та 80% з обласного. За первинним договором, з міького бюджету було виділено 4,9 млн. грн, а з державного, 19,8 млн. грн. І реконструкціні роботи мали закінчитися у грудні 2020 року. Якби не необхідність "в додаткових обїємах..."

Інші статті на цю тему

коментарі