Цікаво :: Review :: 25 вересня 2023 11:10 , Олексій Ладика
koncert

Надія є! У Краматорську до Дня міста відбувся вуличний концерт

Лунали українські і світові хіти

24 вересня у Краматорську місцеві музиканти влаштували великий виступ просто на вулиці - таким чином привітавши містян з Днем міста і Днем машинобудівників. Цей захід не анонсувався заздалегідь з безпекових причин, але біля акваріуму "Дивовижні рибки", де відбувалося дійство, зібралися містяни, які почули звуки живої музики, а також друзі і знайомі музикантів.

Під час концерту, який тривав більше години, лунали українські і світові хіти: це були пісні Океану Ельзи, Джамали, Mad Heads, KOLA, Tember Blanche, Latexfauna, Плачу Єремії, Ніно Катамадзе, The Cranberries і Вітні Х'юстон.

Це був перший повноформатний концерт у Краматорську з початку великої війни. Так, концерти були і раніше, наприклад, акустичний концерт у кав'ярні "Поруч" у грудні минулого року - але цього разу виступав фул-бенд з ударними, клавішними, гітарами. Виступав повноцінний гурт. 

Цей гурт зібрався з музикантів, які залишаються в місті. Вокалістка - Аліна Сукова, гітари - Сергій Савенков і Олексій Ладика, бас-гітара - Віктор Рубановський, клавішні - В'ячеслав Кужим, ударні - Костянтин Чегринець. 

Музиканти кажуть, що це не останній такий виступ і музика на вулицях Краматорська буде лунати і надалі, не зважаючи ні на що.

Інші статті на цю тему

tsymbal-i-ko
Kramatorskcover

Згадуємо улюблене свято краматорців у добірці яскравих фото

arutiunova

Втім, Христина Арутюнова ні про що не шкодує і дякує за неймовірний досвід

коментарі