Важливо :: Політика :: 12 лютого 2021 15:53 , Олексій Ладика
maksim-efimov

Нардеп Максим Єфімов не отримав півмільйона гривень через систематичні прогули у Раді

З 2019 року парламент позбавляє народних обранців виплат, якщо вони не виконують свою роботу

Народний депутат України Максим Єфімов, обраний до парламенту від виборчого округу у Краматорську, увійшов до списку найбільших прогульників у Верховній Раді. І за це його позбавили виплат на понад півмільйона гривень. 

За даними Руху ЧЕСНО, Єфімов став одним із восьми депутатів, які потрапляли до списку прогульників протягом 13 місяців - з того часу, як Рада ухвалила закон про позбавлення народних обранців виплат через систематичні прогули.

test

Максим Єфімов

Аналіз діяльності народного депутата у парламенті і в окрузі

 З 1 листопада 2019 року почав діяти закон, згідно з яким народному депутату, котрий протягом календарного місяця без поважних причин пропустив понад 30% голосувань у парламенті або понад 50% засідань комітету, до складу якого його обрали, не відшкодовують витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, за відповідний місяць. 

За 13 місяців нардепа Єфімова позбавили виплат на загальну суму 539 280 грн.

Рух ЧЕСНО наголошує, що неучасть депутата у роботі парламенту без поважних причин свідчить про невиконання ним обов’язків, покладених на нього виборцями. З огляду на це позитивний, на перший погляд, ефект від “заощадження коштів” на прогульниках не повинен підміняти реальну мету - мінімізувати прогульництво серед народних обранців.

Інші статті на цю тему

emss

Краматорський завод обрав містом нової реєстрації Бориспіль

ffu-prodaksn-1

Де зараз завод і його обладнання - невідомо

aleksandr-kovalev-maksim-efimov

Як змінилась фінансово-промислова група колишнього нардепа, які компанії до неї входять та що приносить найбільші прибутки

коментарі