Важливо :: Політика :: 24 січня 2022 19:27 , Краматорск Пост
maksim-efimov

Нардепа Єфімова помістили на 70 місце у рейтингу реформаторів

Минулого року він був ініціатором двох реформаторських законопроєктів в економіці.

Народний депутат Максим Єфімов, обраний до парламенту від виборчого округу у Краматорську, зайняв 70 місце у рейтингу депутатів, які у 2021 році ініціювали найбільше реформ.

Рейтинг склали аналітики Вокс Україна, незалежної аналітичної платформи, створеної у 2014 році групою економістів з України та з-за кордону. 

За їхніми даними, індекс підтримки реформ у Єфімова складає 49%, відвідування засідань Верховної Ради - 24%, участь у голосуваннях - 18%.

test

Найбільше реформаторських законопроєктів подали представники фракції "Слуга народу" Данило Гетманцев, Юлія Гришина і Дмитро Любота. Кожен з них ініціював від 16 до 18 реформаторських законопроєктів в економіці. 

За даними Вокс Україна, минулого року Максим Єфімов був ініціатором двох реформаторських законопроєктів. Один з них - про дозвіл органам місцевого самоврядування контролювати дотримання законодавства про працю - нардеп з Краматорська ініціював одноосібно (зазвичай, законопроєкти подають групи депутатів, бо так більше шансів, що їх ухвалять).

Загалом, найбільш ініціативні нардепи працюють у фракціях "Слуга народу" та "Голос" — 90% зі їхнього списку долучилися до створення реформаторських законопроєктів.

Найменш ініціативними виявилися нардепи "Європейської Солідарності" та ОПЗЖ — лише 30% з їхнього списку взяли участь в ініціюванні економічних реформ.

Загалом за даними Індексу реформ в 2021 році до розробки реформаторських законопроєктів у економічній сфері долучилися 309 з 423 народних депутатів останнього скликання. Вони розділили 78 місць рейтингу.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

andriy pavelko

До чого тут Краматорськ і народний депутат Максим Єфімов

roman-chajka

Це управління цього року освоїть 10% бюджету міста

donbasenergo

Кілька днів тому акціонери мали прийняти рішення про ліквідацію товариства

коментарі