Важливо :: Життя громади :: 29 листопада 2023 09:15 , Микола Жалнін
Hnatenkocover

Народний депутат України Валерій Гнатенко з Дружківки звернувся до Президента України

Він просить скасувати “сухий закон” на Донеччині для цивільних

Історія з можливим скасуванням “сухого" закону на Донеччині продовжується. Минулого тижня на цю проблему звернув  увагу Валерій Гнатенко, народний депутат України з Дружківки. Разом зі своїм колегою з Краматорська - Максимом Єфімовим, - він входить до депутатської групи “Відновлення України”. 

У своєму Facebook Валерій Гнатенко опублікував інформацію про те. що звернувся до Президента України Володимира Зеленського з пропозицією частково скасувати на Донеччині заборону на ввезення та продаж алкогольної продукції для цивільних. 

Політик аргументує свою позицію тим, що внаслідок введення так званого “сухого закону” у регіоні збільшилася кількість дорожньо-транспортних пригод, які виникають внаслідок керування водіями транспортних засобів у стані алкогольного сп’яніння. Крім цього також спостерігається велика кількість отруєнь контрафактною алкогольною продукцією. 

Валерій Гнатенко зазначає, що подібної заборони немає в жодній області, де зараз відбуваються бойові дії (Запорізька, Харківська, Херсонська). 

На своїй сторінці у Facebook він також написав що заборону варто залишити для осіб до 21 року та військових Збройних Сил України, а також обмежити час реалізації продажу алкогольної продукції.

15 листопада 2023 року на сайті Кабінету Міністрів України з'явилася петиція громадського активіста зі Слов’янська Дмитра Браславського з вимогою частково скасувати режим “сухого" закону на Донеччині. 

Нагадаємо, що сам Валерій Гнатенко за час великої війни "відзначився" засудженням Дружківським міським судом свого помічника Олександра Добродомова за співпрацю з росіянами щодо коригування вогню на позиції Збройних Сил України на Донеччині та Харківщині.

Інші статті на цю тему

Alcobancover

У петиції пропонують продавати алкоголь у тилових громадах у строго обмежений час