Важливо :: Життя громади :: 26 липня 2023 10:55 , Краматорск Пост
MedicineKramatorskcover

Населення усієї півночі Донеччини може отримати медичну допомогу у Краматорську, але лікарів у місті не вистачає

Про що говорили на нараді з керівниками лікарень міста

У Краматорську відбувалася розширена нарада, яку провів Олександр Гончаренко разом з керівництвом відділу охорони здоров’я й за участі генеральних директорів та керівників усіх ключових структурних підрозділів лікарень міста, повідомляє сайт Краматорської міської ради.

Начальник міської військової адміністрації наголосив на тому, що наші медики в умовах воєнного стану впевнено тримають медичний фронт та подякував кожному з них, хто сьогодні залишається у Краматорську та продовжує надавати медичні послуги як краматорцям, так і тим мешканцям сусідніх громад, де сьогодні склалася набагато складніша ситуація.

Олександр Гончаренко зазначив, що через краматорські лікарні проходять і тисячі внутрішніх переселенців. Цивільне населення усієї півночі Донецької області може отримати кваліфіковану медичну допомогу саме у Краматорську.

Генеральні директори лікарень виступили з доповідями щодо основних показників діяльності підприємств у другому кварталі, у яких коротко розповіли про стан справ, що склалися у медзакладах міста. Основною проблемою, як і раніше, можна відзначити недостачу певних категорій медичного персоналу.

Насамперед це стосується вузьких спеціалістів, саме лікарів. Їх менше, ніж потребує Краматорськ сьогодні. Медицина третього рівня у Донецькій області представлена обмежено, у випадку необхідності, лікарі направляють пацієнтів до медичних закладів тих областей України, де сьогодні спокійніше.

Щодо медичної статистики, то упродовж минулого тижня вона виглядала наступним чином. По стаціонарну допомогу звернулось 223 особи (з них дітей – 22), за той самий час виписано 178 осіб, померло в стаціонарі – 9. Амбулаторну допомогу було надано 3334 особам (з них дітей - 1060). Відвідувань вдома – 157 (з них дітей - 13)

Зроблено швидко-тестів на COVID за тиждень – 141 (з них дітям - 27). Випадків захворювань на COVID за тиждень – 4 (з них дітей – 1). Від коронавірусу вакцинувався – 341 краматорець (з них дітей - 7).

Щодо нестачі лікарів у місті, то КНП «Міська лікарня №3» Краматорської міської ради запрошує на роботу лікарів таких спеціальностей:

- акушер-гінеколог;
- терапевт;
- невропатолог;
- кардіолог.

Вимоги до кандидатів:

- вища освіта за відповідною спеціальністю;
- стаж роботи за фахом не менше 3 років;
- знання нормативних документів з охорони здоров’я;
- вміння працювати в команді;
- компетентна і добросовісна робота.

Умови роботи:

- постійне місце роботи;
- офіційне працевлаштування;
- достойна заробітна плата.

За додатковою інформацією звертатися в приймальню генерального директора за телефоном (050) 870-11-62.

Фото - Краматорьска міська рада.

Інші статті на цю тему

Palativecover

Розповідаємо про що йдеться та куди звертатися

Mamographcover

Своєчасне виявлення захворювання може врятувати життя

Heartsurgerycover

Набір пацієнтів для лікування за унікальною методикою продовжується