Важливо :: Життя громади :: 08 листопада 2020 16:30 , Краматорск Пост
kramatorsk-map

Наслідки "почервоніння": як з понеділка працюватимуть транспорт та торгівля у Краматорську

Після введення режиму "червоної зони" транспорт Краматорська працювати не припинить

Нагадаємо, що з понеділка, 9 листопада, згідно з рішенням Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації державного рівня, пов’язаної з коронавірусом, місто відноситься до зони з червоним рівнем епідеміологічної небезпеки

Сьогодні ДонОДА також повідомила про те, що режим "червоної зоги" в водиться з 00 годин 10 листопада, а також повідомила про обмеження, які діятимуть з введенням режиму.

Зокрема діятимуть такі обмеження:

  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів “автоконцертів”;
  • приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім “автокінотеатрів”);
  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);
  • приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;
  • приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

- торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;

- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;

- торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

Також сьогодні до мешканців Краматоська звернувся міський голова Андрій Панков, який закликав громадаян дотримуватись усіх протиепідемічних правил, а також повідомив про те, що транспорт міста поки буде працювати без обмежень.

"Ми відстояли роботу громадського транспорту. Вас, шановні мешканці, я переконливо прошу, дотримуйтесь елементарних правил санітарної гігієни: завжди у транспорті одягайте захисні маски, обробляйте руки антисептиками. Якщо можете спланувати свій графік так, щоб до потрібного місця дістатись пішки – так і зробіть, погода дозволяє", - повідомив голова.

Мер також нагадав, як з понеділка працюватимуть навчальні заклади міста, а також надав пояснення щодо режиму роботи закладів торгівлі.

"Стосовно роботи магазинів та ринків: однозначно ті підприємці, що торгують продуктами харчування та речами першої необхідності мають і далі продовжувати свою діяльність із дотриманням усіх санітарних норм... Ми ж будемо до останнього відстоювати підприємців. Але закликаю вас до розуміння! Деякі заборони вводяться комісіями обласного чи державного рівнів. Вплинути на них – не в наших силах", - повідомив Андрій Панков.

Також він додав, що згіндно нових змін до КоАП, штраф за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без маоск становить від 170 до 255 гривень.

Інші статті на цю тему

bolezn-koronavirus

З початку року у місті жодна людина не померла від коронавірусу

koronavirus

Місцеві медики наголошують на своєчасній вакцинації та ревакцинації

yakovenko1

Пік захворюваності очікується під Новий рік