Важливо :: Життя громади :: 08 листопада 2020 16:30 , Краматорск Пост
kramatorsk-map

Наслідки "почервоніння": як з понеділка працюватимуть транспорт та торгівля у Краматорську

Після введення режиму "червоної зони" транспорт Краматорська працювати не припинить

Нагадаємо, що з понеділка, 9 листопада, згідно з рішенням Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації державного рівня, пов’язаної з коронавірусом, місто відноситься до зони з червоним рівнем епідеміологічної небезпеки

Сьогодні ДонОДА також повідомила про те, що режим "червоної зоги" в водиться з 00 годин 10 листопада, а також повідомила про обмеження, які діятимуть з введенням режиму.

Зокрема діятимуть такі обмеження:

  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів “автоконцертів”;
  • приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім “автокінотеатрів”);
  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо);
  • приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;
  • приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

- торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами, пестицидами та агрохімікатами, насінням і садивним матеріалом;

- провадження банківської та страхової діяльності, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів, діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, технічного обслуговування реєстраторів розрахункових операцій, діяльності з ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, об’єктів поштового зв’язку;

- торговельної діяльності та діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень.

Також сьогодні до мешканців Краматоська звернувся міський голова Андрій Панков, який закликав громадаян дотримуватись усіх протиепідемічних правил, а також повідомив про те, що транспорт міста поки буде працювати без обмежень.

"Ми відстояли роботу громадського транспорту. Вас, шановні мешканці, я переконливо прошу, дотримуйтесь елементарних правил санітарної гігієни: завжди у транспорті одягайте захисні маски, обробляйте руки антисептиками. Якщо можете спланувати свій графік так, щоб до потрібного місця дістатись пішки – так і зробіть, погода дозволяє", - повідомив голова.

Мер також нагадав, як з понеділка працюватимуть навчальні заклади міста, а також надав пояснення щодо режиму роботи закладів торгівлі.

"Стосовно роботи магазинів та ринків: однозначно ті підприємці, що торгують продуктами харчування та речами першої необхідності мають і далі продовжувати свою діяльність із дотриманням усіх санітарних норм... Ми ж будемо до останнього відстоювати підприємців. Але закликаю вас до розуміння! Деякі заборони вводяться комісіями обласного чи державного рівнів. Вплинути на них – не в наших силах", - повідомив Андрій Панков.

Також він додав, що згіндно нових змін до КоАП, штраф за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без маоск становить від 170 до 255 гривень.

Інші статті на цю тему

koronavirus

Летальних випадків не зафіксовано

коронавірус

Від наслідків хвороби померло три людини

koronavirus-vakcinaciya-kramatorsk

Кількість підтверджених випадків більше, ніж позаминулого тижня