Цікаво :: Куди піти :: 06 травня 2021 13:40 , Олена Круглова
13-festival-teatralna-legenda

Наступного тижня краматорських театралів запрошують на ХІІІ Всеукраїнський фестиваль "Театральна легенда"

Фестиваль триватиме три дні, а на глядачів чекатиме низка цікавих вистав

З 14 по 16 травня у Краматорську в концертній залі ПКіТ "НКМЗ" проходитиме ХІІІ Всеукраїнський фестиваль "Театральна легенда".

Цьогоріч в ньому прийматимуть участь театральні колективи з шістьох міст України.

Фестиваль розпочнеться о 17.30 14 травня з урочистого відкриття.

О 18.00 на глядачів чекатиме вистава "Інша людина" молодіжного незалежного театру "Палата №6" з м. Кропивницький.  "Інша людина" - це трагікомедія автора Петра Гладіліна. Це історія закоханих людей, яких несподіване забуття змусило поглянути на своє життя зі сторони - забути себе, стати іншими людьми і шукати відповіді на вічні питання «Як бути щасливим?» і «Чи можливо взагалі щастя?».

Театр "Палата №6", вистава "Інша людина"

Того ж 14 травня о 19.15 народний театр "Бам-Бук" вперше на великій сцені покаже виставу "Шекспір в Голлівуді" за п'єсою Кена Людвіга. Ця лірична комедія заснована на реальних подіях, що відбулися в Голлівуді в 30-і роки минулого століття.

Театр "Бам-бук", вистава "Шекспір в Голлівуді"

15 травня театралів порадують чотирма виставами.

О 14.00 народний молодіжний театр "Муравейник" з м. Новомосковьк покаже виставу "Ми ті, хто поруч з нами". Це містична притча за п’єсою Германа Грекова, Юрія Муравицького «Неймовірні пригоди Юлі та Наташі».

О 15.30 народний театр-студія "Дива в решеті" з Харкова покаже одну з своїх найяскравіших вистав "Endorphins" (атор Ю. Ран).

Театр "Дива в решеті"

О 17.00 пройде вистава "Тринадцята зірка" (автор В. Ольшанський) полтавського зразкового художнього колективу "Дитячо-юнацька театральн студія "Ну і дітки". Ця вистава про цінність людського життя, гідність, дружбу та справжнє кохання.

Театр "Ну і дітки

О 19.00 театр "ШуМ" з м. Кривий Ріг покаже виставу "Три хороші дівчинки" за авторством Павла Осікова. "ШуМ" єдиний театр в Україні, вистави якого проходять у печерах, підземеллях, тунелях, бункерах. Умови для краматорських глядачів цього разу будуть не такими екстремльними, але вистава, судячи за відгуками глядачів попердніх показів, обіцяє бути емоційно насиченою. До речі, є в неї і вікові обмеження +16.

Урочисте закриття фестивалю проведуть 16 травня о 16.00. А після нього відбудеться гала-конценрт, присвячений 25-річчю народного театру "Бам-Бук".

Інші статті на цю тему

osinniy-performans-afisha

Захід відбудеться у сквері "Лабіринт" і це не випадково!

obshhee-foto-uchastnikov

Красивое и уютное мероприятие посетили более сотни краматорчан и гостей города

teatr-tymur31

Захід був присвячений Дню захисту дітей

коментарі