Важливо :: Життя громади :: 08 вересня 2020 11:53 , Олена Круглова
den-pribirannya-1

Навчальні заклади запрошують прийняти участь в еко-конкурсі до Всесвітнього дня прибирання

Акція з долучення учнів та вчителів до очищення довкілля від сміття триватиме до 19 вересня

Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» запрошує навчальні заклади приєднатися до Всесвітнього дня прибирання, який щороку відзначається третьої суботи вересня. Цього року цей день перепадає на 19 вересня.

Метою проекту є очищення прилеглих до навчальних закладів територій з елементами сортування відходів, які підлягають вторинному перероблюванню.

Голова організаційного комітету Всесвітнього дня прибирання в Україні Юлія Мархель пояснила: «Правила прості! Важливо опублікувати анонс проєкту із закликом приєднуватися на інформаційних ресурсах навчального закладу, взяти участь та реалізувати активності в рамках Всесвітнього дня прибирання з 1 по 19 вересня, підбити підсумки та заповнити результати в онлайн-анкеті за посиланням https://cutt.ly/mfqoaVq до 22 вересня 2020 року».

Детальніше про умови участі можна дізнатися у Положенні за посиланням https://cutt.ly/nflKgaR.

«Усі школи-учасники отримають подяки за участь, найактивніші учасники – дипломи та смачні подарунки, а перша трійка шкіл-лідерів, що приберуть найбільшу кількість сміття, здадуть найбільше відходів на переробку та школярі якої будуть найактивнішими, виграють комплекти крісел-мішків для шкільних приміщень», – прокоментувала керівник міжнародного молодіжного руху «School Recycling World» в Україні Ксенія Ренчковська.

Про важливість сортування побутових відходів, місцеві активності та ставлення влади до проблеми поводження з відходами читайте у матеріалі Post "Як нам не потонути в смітті".

Інші статті на цю тему

коментарі