Корисно :: Пояснюємо :: 08 березня 2023 12:25 , Краматорск Пост
global-medical-insurance-vs-travel-medical-insurance копія

Навіщо потрібен поліс туристичного страхування

Партнерьский матеріал
У зв’язку з повномасштабною війною, яка триває на теренах нашої держави, велика кількість наших співгромадян виїхала в інші країни.

Люди намагалися убезпечити себе та своїх дітей від воєнних дій. Багато хто виїжджав у перші місяці війни й тоді не думав про те, скільки часу триватиме поїздка, якими будуть умови для проживання, куди звертатися в разі хвороби. Європейські держави запровадили безліч програм для підтримки українців, але питання лікування для багатьох залишається відкритим. Вирішити цю проблему можна за допомогою поліса туристичного страхування.

Коли стане в пригоді туристична страховка

Кожен, хто хоч раз намагався отримати медичну допомогу в інших країнах, звернув увагу на те, що послуги лікарів за кордоном — це дороге задоволення, також недешево коштують ліки. Крім того, більшість препаратів не продаються в аптеках без рецептів. Тобто в тому разі, якщо людина захворіє або отримає травму під час поїздки, їй доведеться платити великі суми спочатку за консультацію в клініці, а потім — за медикаменти. Уникнути зайвих витрат допомагає туристичне страхування.

Маючи на руках такий страховий договір, можна не переживати щодо оплати рахунків на лікування. Це дозволяє розраховувати на допомогу при записі до потрібного спеціаліста та на надання інших послуг. Більшість страхових програм передбачає лікування застрахованих осіб у стаціонарі. Хворій людині та його родичам не знадобиться витрачати дорогоцінний час на пошуки клініки.

Як придбати страховку для туристів

Сьогодні провідні страхові компанії пропонують оформити туристичний поліс онлайн, причому це може зробити людина, яка перебуває за кордоном. Наприклад, на сайті страхової компанії «УНІКА» можна придбати таку страховку за 5 хвилин. Для цього достатньо виконати наступні дії:

  • у вкладці «Туристичне страхування» необхідно обрати для себе страхову програму. Компанія пропонує такі варіанти, як «Туризм» або «Активний відпочинок». У першому випадку клієнт знайде стандартний перелік страхових послуг. Другий варіант знадобиться тим, хто за кордоном планує займатися спортом, кататися на лижах, одним словом, активно проводити вільний 
  • наступний етап — ознайомлення з умовами страхового договору. При цьому важливо дізнатися, у яких ситуаціях поліс не працюватиме;
  • далі потрібно заповнити невелику анкету про себе, уточнити терміни дії договору, країну перебування та внести оплату.

Після цього практично відразу поліс буде надісланий на електронну адресу. Такий договір надійно убезпечить від неприємностей зі здоров'ям, допоможе в ситуаціях, коли людині, яка перебуває за кордоном, знадобиться лікування.

Страхова компанія «УНІКА» розробила для своїх клієнтів такі умови договору, що поліс може покрити медичні витрати на суму до 30 тис. євро, а також передбачено разову виплату 1,5 тис. євро в разі отримання інвалідності або смерті застрахованої особи. Отже, страховий поліс від цієї компанії — надійна підтримка українців, які перебувають за кордоном.

коментарі