Важливо :: Життя громади :: 05 грудня 2023 20:03 , Микола Жалнін
oleksandr piast

Не дожив місяць до 36 років: на війні загинув колишній працівник “ЕМСС” Олександр Пяст

У воїна залишилось троє дітей

У листопаді під час бою в районі селища Новопрокопівка Запорізької області загинув заступник командира розвідувальної групи роти спецпризначення, молодший сержант Олександр Пяст. 

Про це повідомив у своїх соцмережах начальник Слов’янської міської військової адміністрації Вадим Лях. 

Олександр Пяст народився 22 грудня 1987 року у селищі Билбасівка. В дитинстві він рано втратив батька. Вчився майбутній військовий у Билбасівській загальноосвітній школі, згодом закінчив словʼянські ПТУ № 15 і 56. 

У 2015 році Олександр був мобілізований і протягом півтора року захищав Україну, приймаючи участь в Антитерористичній операції.

Після демобілізації чоловік працював на краматорському заводі «Енергомашспецсталь». У 2018 році пішов на військову службу до лав Збройних Сил України за контрактом. В 2021 році повернувся на завод. 

У перші дні повномасштабного російського вторгнення добровільно, за покликом серця, чоловік прийшов до військкомату і вже на початку березня 2022 року був призваний на службу.

Олександр Пяст нагороджений Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», Відзнакою Командувача об’єднаних сил «За звитягу та вірність», Відзнакою Президента України «За оборону України», медаллю «За військову службу Україні».

Олександра поховали на центральному кладовищі Билбасівки. В нього залишилися мама, брат, бабуся. Без батька будуть зростати троє його дітей: 16, 13 та 5 років. 

Інші статті на цю тему

kononenko-tyshenko1

Кирило Тищенко загинув під Волновахою, а Віктор Кононенко - під Бахмутом

Kulyk

Військового поховали через пів року після загибелі

yakovenko6

Він загинув від російського обстрілу на Купʼянському напрямку

коментарі