Цікаво :: Люди К. :: 30 березня 2023 15:00 , Краматорск Пост
minergirlcover

«Не заганяйте себе під стандарти та шаблони!»: як дівчина з Краматорська знайшла роботу до душі під час війни

Вона працювала на заводі та в АТП, а тепер працює на шахті

Ми вже писали про те, як мешканці Краматорська стають шахтарями завдяки співпраці міського центру зайнятості та шахти «Білозерська». 

А сьогодні поділимося історією дівчини з Краматорська, яка стала гірником та про яку Центр зайнятості й розповів.

Втратила роботу, але не втратила бажання працювати

Анастасія Сироватка – дівчина енергійна та смілива. Вона виховує 8-ми річного сина та підтримує хвору матір. До початку повномасштабного вторгнення працювала диспетчером ПРАТ «Краматорське АТП-11410», маючи також досвід роботи на одному з заводів міста. 

Проте через велику війні вона втратила роботу. А тому вже у травні 2022 року Анастасія звернулася до фахівців Краматорського міського центру зайнятості, щоб ті допомогли знайти їй нову. 

Вона була готова виконувати будь-яку роботу, яка надає задоволення, стабільний заробіток та впевненість у завтрашньому дні. Дівчину почали залучати до тренінгів, онлайн-семінарів та мініярмарків вакансій.

«Не бійтеся відрізнятися від інших»

Саме під час одного з таких ярмарків Анастасія зустріла майбутнього роботодавця. Після цього її запросили на екскурсію до шахти, де познайомили з робочим місцем та умовами праці, а також провели співбесіду, яка допомогла прийняти остаточне рішення.

Після екскурсії краматорка вирішила, що саме така робота зараз є стабільною та потрібною, до того ж за неї добре платять.

Співбесіду наша землячка пройшла успішно, і вже наприкінці січня 2023 розпочала виконувати обов’язки учня машиніста підземних установок. На початку березня відбувся випуск учнів, про що ми розповідали раніше

Зараз Анастасія може бути прикладом для кожного, хто шукає роботу. Ось що вона каже:

«Не заганяйте себе під стандарти та шаблони! Сучасна жінка – це сильна, вільна, смілива, рішуча, вона прагне досягти успіху в усіх сферах діяльності. Не бійтеся відрізнятись від інших і ви досягнете успіху».

Фото – Краматорський міський центр зайнятості та шахта «Білозерська».

 

Інші статті на цю тему

Jobsearchcover
Sapercover

Центр зайнятості пропонує опанувати спеціальність, яка вже дуже потрібна в Україні

Hroshicover