Важливо :: Життя громади :: 31 січня 2022 12:35 , Олексій Ладика
oleksandr-grubich-korupcmya

Недбалість на 16 млн грн: у Краматорську директора комунального підприємства судитимуть за корупцію

Чиновнику загрожує позбавлення волі на строк від двох до п'яти років і штраф

У Краматорську судитимуть директора обласного комунального підприємства "Донецький регіональний центр поводження з відходами". Чиновника підозрюють у службовій недбалості, яка завдала державі збитків на 16,5 млн грн.

Про це повідомляють краматорське територіальне управління Державної служби розслідувань і прокуратура Донеччини.

У липні 2017 року посадовець підписав договір про закупівлю нової мобільної установки з переробки люмінесцентних та енергозберігаючих ламп вартістю 31,8 млн грн. У серпні того ж року підприємство отримало установку, але підозрюваний не перевірив її фактичний стан і підписав акт прийому-передачі майна без зауважень до його якості. 

Сергій Натрус

Областное коммунальное предприятие “Донецкий региональный центр обращения с отходами” оплатило частной фирме работу по реконструкции отдела сортировки

Як виявили правоохоронці, реальна вартість обладнання становила 15,3 млн грн. Комплексна товарознавча, металознавча та судово-економічна експертиза показали, що мобільна установка вже використовувалась і на момент продажу комунальному підприємству була у неробочому стані.

"У результаті службової недбалості директора, з обласного бюджету безпідставно товариству перерахували за неякісний товар майже 16,5 млн грн, що спричинило істотну шкоду державним інтересам", - йдеться у повідомленні прокуратури.

Прокуратура вже спрямувала до суду обвинувальний акт стосовно директора комунального підприємства. Чиновнику загрожує позбавлення волі на строк від двох до п'яти років, а також штраф у сумі від 4250 до 12750 грн. 

Ні ДБР, ні прокуратура не називають, що це за підприємство і як звуть підозрюваного. Але у Єдиному реєстрі судових рішень можна знайти ухвалу Краматорського міського суду від 26 грудня 2017 року, в якому йдеться, що підозрюється директор комунального підприємства "Донецький регіональний центр поводження з відходами".

Згідно з відкритих даних державних реєстрів, з 2014 року цим підприємством керує Олександр Грубич.

***

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб важливі новини самі вас знаходили, і ви не пропустили нічого цікавого.

Ви також можете слідкувати за оновленнями сайту на нашій сторінці в Facebook. Підписуйтесь на наш Instagram.

Інші статті на цю тему

groshi-ta-kalkulyator

Найбільш витратною з-поміж них є електроенергія. Але закуповуватимуть її кілька міських установ на весь наступний рік

moneti

Більшість з цих закупівель проводить КАТП 052810 і фінансуватиме їх з власного бюджету

magistralna street

Минулого року з ним уклали договір майже на 20 млн на ремонт першої частини цього ж шляхопроводу

коментарі