Цікаво :: Review :: 19 травня 2023 16:07 , Краматорск Пост
robot-pylosos

Недорогі роботи-пилососи Xiaomi з опцією вологого прибирання

містить рекламні лінки
Приємно, коли в домі чисто й затишно. Але не кожен має можливість регулярно робити вологе прибирання. Таким людям варто придбати універсального та надійного помічника. Ним може стати робот-пилосос Xiaomi.

Пропонуємо ознайомитися з характеристиками недорогих моделей техніки бренду, завдяки яким ви забудете, що таке пил на підлозі.

Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU

Одна з найдоступніших моделей роботів пилососів, здатних проводити вологе прибирання. При цьому прилад оснащений популярними функціями, має привабливі характеристики.

Компактний робот-пилосос легко проникає у простір між підлогою та меблями. Завдяки гіроскопу та RGB-навігації він завчасно помічає та долає невеликі підйоми. По завершенню роботи пристрій автоматично повертається на зарядну станцію.

Керування технікою відбувається через мобільний застосунок або за підтримки віртуальних помічників. Планувати розклад прибирань, перевіряти роботу техніки в режимі онлайн можна безпосередньо у смартфоні.

Пилосос має подовжену до 168 мм основну щітку, яка захоплює за один прохід більше сміття. Потужності у 2 200 Па вистачає для всмоктування пилу, крихт, дрібного сміття з паркету, лінолеуму, килимів. Крім того, прилад оснащено містким пилозбірником об’ємом 450 мл і збільшеним резервуаром води (270 мл).

Xiaomi Robot Vacuum S10

Ще одна модель, яка допоможе делегувати нудне прибирання техніці. Щоб у будинку було чисто, достатньо купити робот-пилосос Xiaomi та налаштувати в мобільному застосунку потрібні параметри. На мапі приміщення можна:

  • вибрати кімнату або зону, що потребує очищення від забруднень;
  • встановити віртуальну стіну, за яку прилад не має виїжджати;
  • визначити день і час, коли техніка має виконати роботу.

Двигун потужністю 4 000 Па та чотири режими всмоктування дозволяють приладові якісно видаляти з підлоги не тільки пил, але й крихти, крупу, шерсть тварин. Завдяки вбудованим датчикам пилосос швидко виявляє перешкоди та змінює траєкторію руху. Вони не дають йому впасти зі сходів, допомагають долати пороги висотою до 2 см. Тонкий корпус легко заходить під меблі, щоб прибрати пил у важкодоступних місцях.

Видаленню забруднень різної інтенсивності сприяють три режими вологого прибирання. Резервуару для води (300 мл) достатньо для прибирання приміщення великої площі. За зволоженням серветки слідкує інтелектуальна система контролю подачі рідини. Під час виконання завдань пилосос не залишає розводів.

По завершенню роботи, або якщо заряд батареї знизився до критичного мінімуму, техніка повертається на док-станцію. Після відновлення енергоресурсу пилосос автоматично продовжує роботу з місця, де було призупинено прибирання.

Робот-пилосос однаково добре впорається з гладкою підлогою та килимами. Усе, що доведеться робити користувачам, — своєчасно спорожнювати ємність для сміття та змінювати воду на чисту.