Важливо :: Гроші :: 06 грудня 2021 14:08 , Краматорск Пост
budivnictvo-bagatoprofilnoi-likarni-1

Незабаром має розпочатися проєктування другої черги обласної багатопрофільної лікарні у Краматорську

Проєктувальник залишиться тим же, а коштуватиме це понад 16 млн. гривень

Днями в системі електронних торгів Prozorro  пройшов тендер на проєктування другої черги будівництва багатопрофільної клінічної лікарні, яке почалося цього року в мікрорайоні Лазурний.

Проєктуванням буде займатися та ж компанія, що розробляла і проєкт першої черги - Товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія «Енергоефективність та консалтинг». Та й сам тендер носив більше формальний храрактер.

Справа в тому, що при визначенні підрядника проєктування, як часто це робиться в аналогічних багатоетапних проєктах, застосовується спеціальна норма законодавтства, щодо авторських і суміжних прав. Якщо компанія розробляла перший етап проєктування, то вона за цими нормамии закону, як носій суміжних прав інтелектуальної власності, не може передавати інформацію третім сторонам. Отже і подальші етапи буде проєктувіати саме вона. 

Вартість проєктування, створення робочої документації та експертизи другої черги будівництва складатиме 16 489 117,09 гривень. Зданий проект матє бути до кінця 2022 року.

Нагадаємо, будівництво багатопрофільної обласної лікарні у Краматорську почалося влітку цього року.

test

Загальна вартість будівництва оцінюється в 5,4 млрд гривень. Будівництво вестиметься в дві черги. 

1-а черга: будівля лікарні, підземний паркінг, гараж, пральня, патолого- анатомічне відділення, киснева станція, котельня, тепловий пункт, трансформаторна підстанція з дизельною, пункти охорони, підпірні стіни, відкритий амфітеатр, фонтани, очисні споруди, три відкриті автостоянки, дитячий майданчик, спортивний майданчик, майданчик для контейнерів побутових відходів, благоустрій частини території.

test

За словами очільника ДонОДА Павла Кириленка, головиний корпус - лікарня на 600 місць має бути запущена в роботу вже в наступному році, а більша частина персоналу лікарні вже укомплектована.

Друга черга будівництва включатиме житловий будинок, гуртожиток, готель, трансформаторну підстанцію, пункти охорони, підпірні стіни, три відкриті автостоянки, дитячі майданчики, майданчик для занять фізкультурою, майданчики для контейнерів побутових відходів, майданчики для тимчасової стоянки велосипедів, завершення благоустрою території.

Генеральний підрядник будівництва - ТОВ "Ріола-модуль ЛТД".

Читайте більше про підрядників будівництва

На відео, джерелом якого є сайт ДонОДА, показаний стан будівництва на початок грудня. 

Фото - сайт ДонОДА

Інші статті на цю тему

hirurgiya

Поки кривава війна точиться у Донецькій області, хірургічний центр першої міської лікарні у Краматорську бере на себе тягар піклування цивільним населенням великого регіону.

onlinemed

Сьогодні ми розповідаємо про роботу медичних закладів міста.

shcheplenni

Розповідаємо, де ще у місті можна зробити щеплення від коронавірусу

коментарі