Важливо :: Життя громади :: 07 вересня 2023 09:15 , Краматорск Пост
Dopomogadytuachomebudynkucover

Німецькі винороби зібрали 10000 Євро для краматорського дитячого будинку «Антошка»

Вони планують зібрати ще більше грошей з продажу ювілейного вина

Німецька виноробня Randersacker Arnold зібрала й передала 10000 Євро для дитячого будинку "Антошка". Про це розповіло видання Main-Post, щопише про актуальні новини з Вюрцбурга, Швайнфурта, Франконії, Баварії та світу, та у якому вийшла замітка під назвою "Святкування ювілею виноробні «Арнольд»: 10 тис. Євро для українського дитячого будинку".

Пропонуємо читачам Краматорськ Пост її переклад з німецької:

«Цього року виноробня Randersacker Arnold святкує своє 350-річчя. Дивлячись на вражаючу сімейну історію, Діана та Бруно Арнольд зрозуміли, що особливо в момент власної радості вони хотіли б поділитися нею з іншими.

До Краматорського дитячого будинку йде не тільки прибуток від фестивального вікенду, а й кошти від продажу ювілейного вина, йдеться у пресрелізі Ukraine Helpers' Group.

Але й до того замовники (виноробні) заздалегідь надіслали 2500 євро на терміново потрібні ліки.

Усі покоління Арнольдів відвідали ювілей. Ніна та її брати організували вечірку в підвалі (виноробні) в суботу, а в неділю був вечір вина та мистецтва. Тож тепер, коли фестивальні вихідні завершено, вдалося зібрати ще 7500 євро.

У тісній координації з керівником дитячого будинку Анатолієм Романовим та за допомогою лікаря з Рандерсакера доктора Петрі Форстер-Шперлінг було передано пакет ліків та додаткову суму грошей для вирішення термінових потреб. Передача (коштів) відбувається через зв’язки «Групи помічників України» (Ukraine Helpers' Group), яка з початку війни тісно співпрацює з дитячим будинком.

Кожен, хто хоче насолоджуватися добрим вином і водночас робити добро, ще може придбати ювілейне кюве (суміш молодих вин з тогорічними) з рислінгу та сильванеру виноробного заводу «Арнольд», кошти від якого й надалі повністю підуть Краматорському дитячому будинку».

А поки Краматорськ залишається прифронтовим містом, дитячий будинок «Антошка» знайшов притулок на Буковині, хоча спочатку працівники будинку не хотіли їхати з рідного краю, а тому першим прихистком обрали санаторно-оздоровчий центр для дошкільнят «Смарагдове місто» у Святогірську.

Анатолій Романов так розповів про це БукІнфо: «Головне, що у Святогірську є лавра Московського патріархату. Я думав, по своїх стріляти не будуть. Але ні».

А тому дитячому будинку довелося терміново евакуюватися далі. Вже тільки на місці його працівники дізналися, що отримають прихисток в одному з монастирів Чернівецької області.

Фото – БукІнфо та Main-Post.

Інші статті на цю тему

VPOnewhelpcover

Мінреінтеграції готує зміни

Bombsandrugscover

Досудове розслідування відбувається одразу за двоvа статтями Кримінального кодексу

Babiescover

У Слов'янську перемогли дівчатка, а у Костянтинівці хлопці